Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Prosztatamasszázst hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztatamasszázst hogyan érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, akkor a legjobb ha más csinálja. De nem akarok elmenni fizetni valakinek ezért. A barátnőmet nem kérném rá. Ti meleg srácok szoktátok egymásnak? Tényleg jó? Van olyan, hogy valaki nem élvezi? Remélem nem néztek bolondnak, stb. Egyszerűen érdekel, mert annyi helyen olvastam róla. Nem vagyok meleg és biszex se. Ez érdekel csak.

2015. okt. 17. 13:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
tudom hogy hetero vagy megértettem de azt kérdezted, hogy hogy jobb...én a saját példámat írtam le
2015. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi! Ha izgatja a fantáziád, kérd meg a barátnődet! Én is csak a lányokat szeretem, egyszer mégis kipróbáltuk párommal. Nem lett többet. Nem érzem, hogy érdekelne a dolog.

Kérd meg, próbáljátok ki!

33F

2015. okt. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mi a baj a barátnőddel? Szerintem sok lány megtenné. Én biztos csinálnám a barátomnak, izgi lehet. :D
2015. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én is kipróbálnám, de még szex se volt sráccal, szóval...
2015. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Ha pesti és vékony vagy én benne vagyok:) Csak köztünk maradjon.


A barátnőmmel az a abaj h tuti máshogy nézne rám. EZÉRT nem akarom, hogy ő....

2015. okt. 18. 11:44
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
és akkor inkább megcsalod? jó kapcsolatotok lehet
2015. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én se ítélkeztem, megtennéd, hogy te se teszed? Az én életem, az én döntésem. Nem hiszem, hogy jogod van megítélni.
2015. okt. 18. 12:58
 18/21 anonim ***** válasza:
89%
Több alkalmi barátomat is így jutattam el a csúcsra, nekik tetszett. Szerintem bátran próbáld ki, Ja, és én megértem, hogy miért nem akarod a barátnődet megkérni erre, hisz sokak szemében ez buzulás. Pedig nem feltétlen. Sokkal inkább szexjáték :)
2015. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Segédeszköz !,,és akkor nincs fölösleges szópárbaj.

[link]

Sikossal benyomod,a végét,éslassú ki-be mogatással/csak 5-10 centiket/ pumpálod addig amíg nem érzed,hogy van egy kis duzzanat,amin kissé megszorul és jobb érzés mint máshol.Amikor megvan,gyorsíthatsz a tempón.Ha a doki az ujjával eléri nincs mélyen.

Ez pénzes megoldás,........jobb valaki....ingyen!

2015. okt. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
engem is érdekel a dolog tud valaki masszört aki csinál ilyet?
2016. jan. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!