Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg énüket takarják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg énüket takarják kétértelmű, szexuális töltetű beszólásokkal a fiúk? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki sokszor ilyen perverz vagy szexuális fűtöttségű beszólásokat tesz nekem, nem részletezem, mindenki tudhatja de a lényeg, hogy nem tudom hova tegyem ezeket mivel régebben azt hittem, hogy tetszem neki de jó barátok vagyunk! Tanult a gyerek, de mégis ilyen viccelődéseket mindig elsüt! Mondjak neki én is ugyanilyenekt és nézzema reakciót? Ha igen Mik ezek a reakciók? Vagy csak simán ilyen fiúk közötti hülyülés? 22 vagyunk mindketten

2015. okt. 30. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
fiúk sokszor poénkodnak egymással olyan "buzulósan", nem kell ezt komolyan venni. egyáltalán nem ezt jelenti
2015. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mehetnek a buzulós poénok csak a végén le ne pippantsátok egymást.
2015. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak azért gondoltam, mert tényleg olyan sok fura dolgot is tesz emellé, férfias de mégis ha nem figyel oda, kitartja így a kézfejét ilyen furán, meg sokszor volt hogy megbámulta a gatyám "azon" táját, hogy mikor odanéztem akkor gyors elnézett, ugyanez hátsómnál stb stb
2015. okt. 30. 14:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nála. Emiatt nem fog tönkremenni a barátságotok. :D
2015. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
bocsi! Bejövök neked? :D így?? :D
2015. okt. 30. 14:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Viccelődni mi is szoktunk egymással, de nem bámuljuk a másik cerkáját.
2015. okt. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát vagy csak szimplán a szexualitására. :D 4-es voltam.
2015. okt. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nehez megmondani ugy h nm tudjuk szoszerint mit mondott, habar a gatya stirolesbol itelve lehet 14/f/m
2015. okt. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
próbáld megsimitani pl a combját valami buzulós poénos szöveggel pl úgy kivánlak béby és ha engedi csináld töbször és megtudod meddig mehetsz el nekem is volt ilyen barátom le is tepertük egymást fogdostuk egymás seggét sokat láttam hogy hokizik de sehogy nem ment bele de ha meleg és bejössz neki tuti rádkattan
2015. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

"csak azért gondoltam, mert tényleg olyan sok fura dolgot is tesz emellé, férfias de mégis ha nem figyel oda, kitartja így a kézfejét ilyen furán, meg sokszor volt hogy megbámulta a gatyám "azon" táját, hogy mikor odanéztem akkor gyors elnézett, ugyanez hátsómnál stb stb"



A homoszexuálisok is férfiasak, férfinak érzik magukat és a másik félben is a férfiasságot keresik. Egy heteroszexuális meg a nőkben a nőiességet keresi. Például megnézi mekkora a melle, milyen a feneke, stb. Tehát a másodlagos nemi jellegekre indul be az illető, akár homoszexuális, akár heteroszexuális. A homoszexuálisok sem kötelezően nőiesek. Ez a kézkitartás lehet véletlen, de ha a péniszedet, hátsódat nézi, akkor valószínűleg meleg az egyén. Nekem is van egy haverom, aki nyíltan poénkodik így és nyíltan flörtöl más fiúkkal, férfiakkal, akár meleg, akár nem. Persze a fiúk szoktak baromkodni meg buzulós vicceket elsütni, de ez körülbelül ennyiben merül ki. Nem nézzük egymás farkát. Aki ilyet csinál az homoszexuális. Nincs is ezzel semmi gond, találja meg mindenki a saját irányzatát.

2015. okt. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!