Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik! Nektek bejött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik! Nektek bejött Michael Jackson? Lefeküdtetek volna vele? Fantáziáltatok valaha róla?

Figyelt kérdés

Ismerek egy arcot aki meleg, és ő mesélte hogy amikor kamasz volt olyan 13 éves és Jackson még élt és hallotta a tv-ben hogy fiatal fiúkat " molesztált" - persze nem molesztált de ezzel vádolták szegényt- akkor ő teljesen rá volt cuppanva hogy bárcsak őt "molesztálta" volna. csak a egy kérdés. ti is lefeküdtetek volna vele? illetve fantáziáltatok róla?


sztem ez egy normális kérdés. légyszi csak normális válaszokat írjatok!


2015. nov. 10. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Mint nagy rajongója, csak zenei szempontból tudok rá tekinteni. A 80-as évek elején nem is nézett ki rosszul, de nem jönnek be a négerek.

18/F

2015. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%

"persze nem molesztált de ezzel vádolták szegényt"

...........

Mondj nekem egy olyan felnőtt férfit, aki 10-12 éves, IDEGEN gyerekekkel alszik együtt. Még egy normális szülő sem alszik együtt 10-12 éves kölykével, max ha valamiért nagyon muszáj: vendégségben vannak, beteg a gyerek, valami rosszat álmodott stb. Szumma szummarum: az általad olyan nagyra tartott Jackod a XX. század legnagyobb és leghíresebb pedofilja volt.

2015. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

" gyerekekkel alszik együtt."

ott voltál? mutass egy hiteles forrást erről...

2015. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

A zenéjét viszont szeretem.

2015. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2015. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátod jó nagy selejt.
2015. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Még egy könyv is íródott arról hogy ártatlan : Aphrodite Jones a Michael Jackson összeesküvés.Bocs de ha egy nyomozónő -aki 2 évig figyelemmel követte a pert- könyve állítja hogy ártatlan akkor én inkább neki hiszek mint a szennylapoknak. Amúgy a fiú aki megvádolta, halála után beismerte hogy nem csak az apja kényszerítette a hazugságra és a pénzért csinálták. De akit minden vádpontban felmentenek az ártatlan!Ráadásul a gyerekei felügyeleti jogát is megtarthatta amit nyilván nem tehetettett volna meg ha csak a legkisebb gyanúja is felmerül a tényleges gyermekmolesztálásnak.Érdekes hogy az FBI 10 évig nyomozott utánna de nem talált semmit.Egy pszichólógus is megvizsgálta és megállapította hogy egy 10 éves gyerek szintjén van lelkileg(mivel neki nem volt gyerekkora 5 éves korától gyakorolnia kelett nem játszhatott mint a többi gyerek és az apja is verte) emiatt pedig semmi nem állt tőle távolabb mint a pedofília.Csak ezeket ugyen nem írják meg a pletykalapok mert ez nem negatív dolog nem eleadható.De tudod mit te csak táplálkozz az újságokból hiszen ami oda le van írva nyilván szentírás.De ha már nem vagy képes utánna nézni akkor legalább ne írjál ilyen baromságokat!Ő NEM volt PEDOFIL!!!
2015. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A házában épített egy vidámparkot ahova beteg gyerekeket hívott meg.Volt hogy a gyerekekek ott is aludtak de álltalában nem Michael szobájában ha igen akkor ők akartak egyszer sem Michael hívta.Mivel Michael Jacksonnak 2 emeletes szobája volt 2 fürdőszobával persze hogy ott akartak aludni.De ő nem egy ágyban aludt velük! Betakargatták egymást , rajzfilmeket stb. Miért kell egyből rosszat feltételezni? Minden más hírességnél többet adományozott, saját alapítványa volt, szabadidejében beteg gyerekeket látogatott, azt mondta belesajdul a szíve ha egy gyerek beteg. 39 alapítvány támogatott és a szeretetről ,békéről énekelt.Amikor Mo.-on járt megmentette egy beteg kisfiú életét. Szerinted egy ilyen ember képes lett volna arra hogy áh mindegy.Miért ilyen a világ? Miért pont a legjobb embert kellett bántani?Nem tudjátok elfogadni hogy valaki ilyen jószívű legyen mindenki magából indul ki és ha valaki más vagy túl jó akkor ő valójában biztos egy szörnyeteg,igaz?
2015. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

én ahogy írtam, tudom hogy felmentették és tudom h nem volt pedofil. ennyi.


am ezt a könyvet hol lehet beszerezni? jah és még valami. az arcával mi történt? mert azért az elég fura. normális ember nem operáltatja magát szörnyeteggé. és nem, most nem a pedofíliára gondolok mint abnormalitás. hanem ki tudja, testkép zavar?

2015. nov. 11. 20:57
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Könyvesboltokban biztos meg lehet venni.

Először is nem hiú okokból plasztikáztatott ha bármit tett a külsejével az azért volt mert szeretett volna normálisan kinézni. Na először is vitiligo nevű bőrbetegségben szenvedett vagyis a bőréből kihaltak a pigmentsejtek és foltokban elkezdett fehéredni.Először a fehér foltokat sminkelték barnára de később annyi lett hogy könnyebb volt depigmentálni az egész bőrét. Emiatt nem mehetett ki a napra sem esernyő nélkül.Ezt nyilván nem vállalta volna be ha nem lett volna muszály. Most képzelj el egy negroid arcberendezésű embert fehér bőrrel.Ez már eleve furcsán néz ki.Plusz egy másik betegség a lupus is roncsolta a külsejét.Később volt egy balesete amiben annyira eltört az orra hogy 2x kelet megműteni.Aztán egy koncert közbe meggyulladt a haja és komoly égési sérüléseket szerzett ami miatt fájdalomcsillapítókat is szedett amire rá is szokott,aludni se tudott. Ráadásul eléggé kikészült mert emiatt persze hogy rászálltak az újságok kitalálták a pletykákat hogy nem akar fekete lenni, leesett az orra(nem értem hogy képes vki ekkora baromságot elhinni) hiába mondta ő el az igazat senki nem akarta neki elhinni.Sőt pont emiatt bántották és alázták meg.Aztán jöttek a pedofilvádak.Azok után teljesen összeroppant nem tudott aludni,stresszelt ez pedig kihatott nem csak az egéségére de a külsejére is.Rengeteget szenvedett pedig ja valaki hát ő nem ezt érdemelte.

2015. nov. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!