Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az aktív barátom szerint, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktív barátom szerint, a passzívnak-nekem- kb azt kell megtenni amit a nőknek egy kapcsolatban. Azt akarja hogy hozzáköltözzek, de így nemtudom?

Figyelt kérdés
2015. dec. 3. 17:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Odaköltözöl, főzöl, mosol, vasalsz, takarítasz, pucsítasz.
2015. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%
Mi ezzel a baj?
2015. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, mi az elképzelése a barátodnak arról, mit tesznek a nők egy kapcsolatban. Ezt kifejtenéd jobban?
2015. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Ha megkíván szexelünk, ha akarom, ha nem, plusz én viszem a háztartást, és ő dönt mindenről.
2015. dec. 3. 18:10
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég radikális. Szerinted is ez a dolga egy nőnek a kapcsolatban? Mert ha hasonló az elképzelésed és az értékrended, maradj nyugodtan ebben a kapcsolatban és hagyd, hogy kihasználjon, megalázzon és elvegye a maradék önbecsülésedet. Viszont ha szeretnél a későbbiekben olyasvalakivel lenni, aki nem szexrabszolgának, hanem egyenrangú társának tekint, érdemes továbbállni. Heteroszexuális kapcsolatokban általában az ilyen férfi bántalmazza is a nőt.
2015. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Bántani nem szokott, csak kikötözni, kem3nyen dugni, szopatni.
2015. dec. 3. 18:23
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezed, és nem zavar, hogy akkor is kell, ha nem akarod, akkor maradj ebben, költözz oda, de ne számíts arra, hogy emberszámba fog venni.
2015. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Ugródeszkának jó lesz, aztán majd alakul 19 vagyok, ideje elgúznom itthonról.
2015. dec. 3. 18:30
 9/32 anonim ***** válasza:
11%
egyenesen egy srác ölelő péniszébe, otthon biztos büszkég rád
2015. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megkíván szexelünk, ha akarom, ha nem, plusz én viszem a háztartást, és ő dönt mindenről."


Ez normális esetben egy férfi-nő kapcsolatban sem így működik. (Én legalábbis nő létemre biztos inkább egyedül lennék, mint egy olyan férfival, aki így gondolkozik, és nem tekint egyenrangú partnernek egy kapcsolatban.)


De hogy neked mi a jó, meg mi fér össze az egészséges önbecsüléseddel, azt nyilván neked kell tudni.

2015. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!