Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van néhány jel ami arra enged...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Driver14 kérdése:

Van néhány jel ami arra enged következtetni hogy meleg vagyok. Hogy tudom ezt leküzdeni? Vagy ha nem lehet elfogadni? F

Figyelt kérdés
fiúkról fantáziálok és elégé nyálas szirupos dolgokról. a lányok marhára nem jönnek be. egyenesen taszítanak. főleg a punci meg a cici nem a zsánerem.
2015. dec. 13. 22:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, miért akarnád leküzdeni? :/
2015. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"Van néhány jel ami arra enged következtetni hogy meleg vagyok."


Ha a punci meg a cici nem a zsánered akkor ezek elég egyértelmű jelek. :D



Olvasd el Kincses Marcell Coming Out című könyvét.


És nézd meg ezt:

[link]



Fogadd el. Nincs ezzel gond.

2015. dec. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
mert eléggé gáz. Normális életet szeretnék. Családot szeretnék. Gyerekeket szeretnék. MAJD. nem most. MAJD.
2015. dec. 13. 22:44
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Családod lehet. Örökbe is fogadhat meleg pár csak körülményesebb.


Vagy kiköltözhetsz olyan ország a ahol ez kultúrálisan elfogadott. Amerikában köthetnek a melegek házasságot. Olvasd és nézd meg azt amit fentebb ajánlottam.



Egyébként nekem is meg van a véleményem mi a gáz. Az hogy meleg létedre homofób vagy. Tudom hogy félsz. Tudom hogy mostantól több lesz a bajod, de ne legyél gyáva ha teljes életet akarsz.

2015. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Selfie_Pacsi! Esetleg kinőhetem?
2015. dec. 13. 22:50
 6/17 anonim ***** válasza:
8%
Ha 20 multal, akkor mar nem, viszont ha serdulo korban vagy, akkor meg megvan ra az esely
2015. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit nőhetsz ki? Azt hogy meleg vagy? Nem. Ezt nem lehet kinőni. A szexuális oreferenciák változhatnak de ha alapvetően meleg vagy akkor ne sok reményt fűzz hozzá hogy ez megváltozik. Ez nem válsztás kérdése.


Ezt még nézd meg:

[link]

2015. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
és mit nézzek rajta? nem értem. még nem vagyok felnőtt. tehát akkor még van remény hogy megjön a kedvem a puncihoz? mert jelenleg a hátam küzepére sem kívánom. a gondolat is szörnyü hogy nyalnom kéne :S a fiúk nemiszervével semleges vagyok. nem vonz kifejezetten de nem is taszít.
2015. dec. 13. 23:12
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én minimális esélyt látok arra hogy tetszem fog neked a punci ha sose tetszett eddig.


Fogadd el magad. Nézd meg a filmet és olvasd el a könyvet amit ajánlottam bár nem hiszem hogy valaha is fogsz rámnhallgatni. Bízom benne hogy idővel sikerül. Minden jót.

2015. dec. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért ennyire kilátástalanok a meleg kamaszok? Melegként is ugyanannyira boldog lehetsz, mint bárki más.

Létezik olyan, hogy örökbefogadás? Igen.

Ha saját gyereket akarsz, akkor: melegként már nem is működőképes a spermát? Dehogynem. Kell ehhez nővel szexelni? Nem, ugyanis már van mesterséges megtermékenyítés is.

Házasság? Nyugatra lassan már akárhova mehetsz férfival házasodni, ha itthon nem is.

Ne törd magad azzal, hogy heteró legyél, mert nem fog menni. Egy heteró sem képes változtatni a szexuális orientációján. Egyszerűen csak fogadd el magad, ennyi az egész :)

2015. dec. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!