Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire igaz az elképzelésem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az elképzelésem, miszerint akik sportos, magas, nagy farkú férfiakra vágynak, azoknak a más jellegű igényei is nagyobbak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyén függő... nem mindenki ijen.
2016. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pontosabban az is szót ki kell venni a mondatból.
2016. jan. 9. 16:48
 3/9 A kérdező kommentje:
De statisztikailag igaz?
2016. jan. 9. 16:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ez egyénfüggő. nincs rá statisztika :D

Attól hogy valaki sportos,magas,nagy farkú pasit akar még nem feltétlenül akar másból is sokat. :)

2016. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. nagyon tetszenek a magas, sportos fiúk, de ha a szexre gondolsz, akkor nincsenek nagy igényeim, inkább csak átlagosak. Ez vonatkozik a péniszre is. :)
2016. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amit utolsó válaszoló írt, az volt nekem egy mondhatni érv erre. Ritkán hallok olyan szexpartnerkeresésről, hogy valaki átlagos férfit keres és ezért visszautasítja a magas sportosabb férfiak ajánlatát, ellenben ha valaki magas sportosabbat keres, az pedig szinte biztos, hogy visszautasítja egy átlagos férfi ajánlatát. Persze ebből csak az én beteges világnézetemmel következik, hogy egy ilyen ember leginkább csak egy olyan férfivel (nővel) fog majd megelégedni, aki mos, főz, takarít rá.
2016. jan. 9. 17:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló vagyok.

Nem keresek szexpartnert. És azért elítélni valakit, mert egy bizonyos fiútípust kedvel nem épp rendes dolog.

A sors kiszámíthatatlan. Ez azt jelenti, hogy egy "átlagos" fiúba is lehetek szerelmes.

2016. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem is ítélem el őket, ha ők inkább nem szexelnek hónapokig, mint lefeküdjenek egy kevésbé sportos, kevésbé magas, kevésbé nagy farkú fiúval az ő dolguk, semmi közöm hozzá.
2016. jan. 9. 21:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Van az embernek egy lelke, és szerintem abból indul ki minden. Amilyen a lélek, az vonzódik ki szexualitásra, munkára, baráti kapcsolatokra stb... szóval biztosan van valami összefüggés, igen. Gondolom.
2016. jan. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!