Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » MELEG! Mostanában olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MELEG! Mostanában olyan kívánós vagyok. Veletek is szokott így lenni?

Figyelt kérdés

Naponta többször is kívánom. Van egy didom, amit van h napi 2x is használok. Meglátok egy fast képen, és kivagyok. Elötte meg heti 1x. Bi vagyok, paszív.

Most szólok, nem fogok találkozni senkivel :)



2016. jan. 14. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szokott így lenni.
2016. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:
100%

"Most szólok, nem fogok találkozni senkivel"


Remete vagy? :)

2016. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Most szólok, nem fogok találkozni senkivel :)"


Most nem azért h megszóljalak, de miért is jobb halál kanosan verni a farkad mint csinálni vmi jót? :D Fura vagy :P

Am igen szokott lenni olyan h kívános vagyok, akinek nem, az aszexuális :P

19/F

2016. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ftf1983 ***** válasza:
100%
A szexuális vágy mindenkinél hullámzik, ebben semmi különleges nincs. Azt viszont én sem értem, hogy miért nem találkozol pasikkal, akik igazi farokkal lerendeznének rendesen, minthogy otthon a pótlékkal játszadozol.
2016. jan. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is kívánós vagyok:) Jó lenne egy fix partner, de sajnos nehéz csak szexre találni.
2016. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!