Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy férfi/fiú seggbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi/fiú seggbe csinálta egy másik férfival/fiúval, akkor lehet Hiv pozitív?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, az AIDS csak testnedvekkel terjed, és ott nem nagyon cserélnek nedvet egymással. Komolytalan ne írjanak köszönöm

2016. febr. 3. 16:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tudod. Ott is van testnedv. Ráadásul így van a legnagyobb esélyed elkapni a fertőzést.


[link]

2016. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha pici hámsérülés volt a seggében és volt testnedv, pl. előváladék vagy elment a másik, akkor igen.
2016. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

ha védekezés nélkül csinálták, akkor nagyobb az esélye, mintha fiú-lány csinálta volna.

miért gondolog h nem cserélnek nedveket? szerinted ha beleélvez az nem nedv csere? de az se kell mert análnál mindig szivárog elég vér a fertőzéshez

2016. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És aki beleélvezett
2016. febr. 3. 16:31
 5/16 A kérdező kommentje:
? Annak van esélye? És mekkora?
2016. febr. 3. 16:32
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
annak is van esélye, mert ilyenkor az ő farkán is lesznek mikrosérülések, bár valószinüleg kisebb az esélye mintha belé élveztek volna
2016. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert tuti pozitív volt a másik? 50-50. Elég para.


Az egyiknek: miért nagyobb az esély, mintha fiú lány csinálta volna?? Ugyanakkora!!

2016. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
mennyivel nagyobb egy farok-segg aktusnál a hámsérülés esélye mint egy punci-farok aktusnál? na hát annyival nagyobb az esélye a fertőzésnek is.
2016. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Jah mert a nők nem análoznak? :D Síkosítóval úgy sincs hámsérülés. Nő vagyok mellesleg. Én mindig gumit használok!!
2016. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

9es de nem arról volt szó, hogy análnál. bármennyire is szeretnék egyesek, azért az elsődleges és egyertélmű heteró aktus még mindig a punciba, nem a popóba :)


hááát, nem tudom, én többször is dugtam már NŐT popóba, de még síkosítóval is sokkal nehezebb volt mint egy jó nedves puncit síkosító nélkül. a MIKROsérülések kialakulását nem akadályozza meg a sikosító.

2016. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!