Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátommal jövő héten lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal jövő héten lesz egy éve hogy együtt élünk. És évfordulóra szeretné bevonni egyik haverját. Jó teste van, együtt szoktak edzeni, de nem tudom engedjem-e? 21/f/passzív

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Én biztos nem mennék bele, jó test ide vagy oda. De ezt nektek kell érezni, a ti párkapcsolatotok, a ti szabályaitok. Mindenesetre nálam ez tabu.

20/f

2016. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen király, hogy a pasid felkínál téged az egyik haverjának a kondiból.. Eddig sejtetted, hogy r..i..bancnak néz vagy csak most tudatosul?
2016. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Évfordulóra ez az a nagy program, amit tervez? Már ne haragudj, de ez abszurdum. Nem vagyok a hármasozás ellen, mert engem is érdekel és a barátomat is, de azért évfordulón kettesben kéne lenni, nemde?
2016. márc. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

jézusom én most leszek két éves jövő hónapban a barátommal de eszembe nem jutna ilyen. ha ő kérne ilyet, szakítanék vele. kettesben szeretném vele tölteni és nem csak szexelni. pláne nem egy haverjával. nekem ez rettenetesen megalázó lenne. néha kezdem azt hinni tényleg mi vagyunk kisebbségben monogám párként, akiknél ilyen szóba se jön.



22, passzív

2016. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ugyanezt gondolom én is! Párommal mi nyáron leszünk 4 évesek és ebből 3 éve élünk együtt. Még mindig ugyanannyira (ha nem jobban) szeretjük egymást, mint a kapcsolatunk legelején és úgy gondoljuk, hogy nincs benne helye harmadiknak. Pláne nem egy évfordulón!


26F m

2016. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%

Sok naiva:D


Majd ha elmúltok 30 évesek,majd rájöttök,hogy addig tartott a monogámia meg a sokéves kapcsolatok:D

Örültök majd a 3-asnak,meg ha valaki dugni akar veletek:)))


Nagy lesz a pofára esés.


27/F/M

2016. márc. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ask Me ***** válasza:
100%

Ha téged is vonz a dolog elfolythatatlanúl, akkor engedd, de jól gondold át, ha nem vonz akkor mondj nemet.

Én határozott Nemet javaslok ha csak ő szeretné.

2016. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!