Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig olyan heteró fiúba vagyok szerelmes aki velem ellenségesen viselkedik?

Figyelt kérdés
Nem tudták hogy meleg vagyok, szóval nem ezért.

2016. ápr. 11. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de volt egy időszak mikor én is mindig a rosszat választottam. Mint ahogy mindenki fogsz találni egy normális.
2016. ápr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez már sok éve így megy
2016. ápr. 11. 07:55
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Mert belül olyan vagy, mint egy kislány
2016. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Kinövöd .
2016. ápr. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Talán félreérthető a kérdés. Nem azért vagyok szerelmes egy egy heteró fiúba mert ellenségesen viselkedik velem. A testük, a szépségük az ami vonz.

nehéz úgy élni hogy a szeretett személy gyűlöl, lenéz, megvet, kigúnyol, agresszívan viselkedik velem szemben.

2016. ápr. 12. 06:58
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
na de pont ez vonz, nem? hát minden meleg a heterókért őrül meg. amúgy meg ne legyenek illúzióid, a heteró fiúknak ezerszer jobban működik a radarjuk, mint a melegeknek, és semmi perc alatt lekapják rólad.
2016. ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak sorozatos pech.
2016. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
de értsétek már meg, olyan nincs h nem tudja ... egy melegnek egész más a személyisége, és egy hetero ezt azonnal érzi. tudja, nyugi ... sorozatos pech pedig nincs, egyértelmű
2016. máj. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!