Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Planetromeon mindenki csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Planetromeon mindenki csak egy gyors alkalmi szexet akar?

Figyelt kérdés
Alig 1 napja regisztráltam, mert kíváncsi voltam rá, ez idő alatt közel 30 üzenetem érkezett úgy, hogy még csak képet sem raktam ki. Elolvastam őket, a tartalmukat inkább nem is részletezném egyszerűen sokkolt ez a fajtaközeledési mód. Ez itt megszokott dolog lenne, hogy mindenkit hirtelen fel akarnak szedni? Vagy mind kamu lenne?
2016. máj. 3. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos, az ilyen társkeresőkön kb mindenki alkalmit keres és kész, senki nem akar energiát fektetni kapcsolatba, le is álltam a próbálkozással romeon meg az hasonló oldalakon.
2016. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, én is töröltem magam 3 év után, mert meguntam...


Ráadásul nekem így havonta ha írtak egyszer-kétszer, az is mind kép volt, vagy egy ilyen, hogy „leszopnálak drágám”.

Más meleg ismerőseim mondják, hogy „jaahj, belépek, erre már megint 80 új üzenet...” ooooh, mondom, te szegény, nekem még soha nem volt egyszerre 80 :D és nem, nem vagyok csúnya


21F

2016. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát, aki esetleg nem, az is eltűnik egy idő után
2016. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Aki azt mondja hogy kapcsolatot akar az is kamuzik.
2016. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára akkor voltam fent romeon, amikor a párommal ismerkedtünk 4 évvel ezelőtt és már akkor is a legtöbben csak szexpartnert kerestek... Sajnos nagyon kevesen vannak, akik tartós kapcsolatot keresve regisztrálnak.
2016. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért sokan vannak akik normalisak csak kanosak eppen pl!
2016. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké elhiszem neked, hogy akadnak fent normálisak, na de nem hiszem, hogy azok így közelednének bárkihez is. Lehet kulturáltan is beszélgetést kezdeményezni. Nem jó kifogás rá hogy kanos az illető.
2016. máj. 4. 19:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fax feláll az ész megáll.
2016. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Nekem is hasonló a véleményem!

Elsőször amikor felregiztem egy lehetőségnek tartottam h kapcsolatot találjak... Az oldal nem igazán tölti be a társkereső funkcióját, sokkal inkább a fas*kereső funkció működik, 2% kivétellel. Szóval én már le is mondtam róla.

2016. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!