Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexuálisok tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuperpocok kérdése:

A homoszexuálisok tényleg gyakran váltogatják a partnereiket?

Figyelt kérdés
Vagy ennek nincs semmi alapja?

2016. máj. 23. 23:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
kb olyan gyakran,mint a heteroszexuálisok vagy biszexek.
2016. máj. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%

Elmosolyodom, amikor a heteroszexuálisokhoz mérik a homoszexuálisokat.

Amiatt a pár példa miatt. Kezdjük ott, hogy heterok kb. 100 ezerszer többen vannak, na annak az 1% ilyen parti r_banc, bájgúnár, már több ezer példát tudsz felhozni.

De a melegek sokkal kevésbé alkalmasak a monogámiára.

Az AIDS, szex klubbok sokkal jobban elterjedtek, annak ellenére, hogy töredék annyi meleg van, mint hetero.

Szóval az ARÁNYOK sokkal rosszabbak lehetnek a melegeknél, akik csak szexelnek fűvel-fával.

Jöhet a 0%, de ezt még a normálisabb melegek is belátják, hogy náluk kevés a tartós kapcsolatra hajtó ember. Vannak kivételek, nem kell leírni.

2016. máj. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is nálunk gyakrabban váltogatják az emberek a partnereiket, ill. párkapcsolaton belül is ritka a monogámia. Bár azért természetesen vannak itt is kivételek.. Magunkon kívül két párt ismerek, akik hosszabb ideje monogám kapcsolatban vannak (egyik pár 5, másik 8 éve van együtt). :)
2016. máj. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
Ez így van, a homoszexuálisok sajnos érzelmileg sokkal labilisabbak mint egy átlagos hetero, ezért nagyon nehéz hosszabb távú kapcsolatot kialakítani velük. Iszonyat, mik mennek az LGBT klubokban, a klasszikus hetero "rib__ckodás" ehhez képest kismiska. Mindig a szép és jó megy rólunk, amikor magunkat reklámozzuk a világban, hogy így meg úgy milyen alkalmasak vagyunk a családi életre meg a gyereknevelésre, de ezekről az árnyoldalakról soha nem beszél senki. Magam is homoszexuális vagyok, sajnos nap mint nap megtapasztalom, hogy mennyire nehéz velük, velünk. 29/F
2016. máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
utolsó: azzal azért nem értenék egyet, hogy labilisabb érzelműek vagyunk.. itt pusztán arról van szó, hogy ha az ember férfi, akkor hajlamos a farka után menni.. ilyen szinten nincs különbség a meleg és hetero férfiak között. Annyi, hogy mivel a heteroknak ahhoz, hogy megéljék a szexualitásukat, előtte "meg kell hódítaniuk" egy jó eséllyel érzelmibb beállítottságú, kevésbé szexcentrikus NŐT, addig nálunk, melegeknél az ember bármikor talál dugipajtit egy másik FÉRFI személyében, hiszen - amint fentebb is írtam - az ember hajlamos a farka után menni... egy ilyen akcióban pedig minimum kettő vesz részt.
2016. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

nekem az a tapasztalatom, hogy egyesek többször váltogatják a partnerüket, mint a saját boxerüket :\

de azért vannak kivételek :)

a volt barátommal 1,5 évig voltam együtt :)

20A

2016. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
nem csak két fajta meleg létezik, aki gyakran és aki eggyel él 15 évig... miért ne változhatna... fiatalabb koromban, össze vissza csiáltam mindenkivel, aki szembe jött kb, először azért, mert rbanc voltam, utána szerelmi bánat is hozzá jött, hetente változtak a partnereim. most 22 vagyok és két éve együtt vagyok az emberemmel, akit soha nem akarok elvesziteni és azóta túlzás nélkül egyetlen fiút sem nézek meg.. kinek és miért fáj, hogy ki hány emberrel szexel? engem a legkevésbé sem érdekel más melegek szexuális élete, mindenkinek ahogy jól esik úgy csinálja. miért foglalkozat itt ennyi embert ez...
2016. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
Mi az utolsó: kellemetlen a téma? :D
2016. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

ma 13:48

Szimplán undorodnék egy olyan emberhez hozzáérni, akin a fél város átment.

Jöhet a 0% a sok melegtől, de a normális emberek így gondolkodnak.

2016. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Sok falusi meleg meg leéli az életét szüzön, mert ő maga is rejtőzködik, meg a közelében sincs senki. Ha van is azzal vagy nem egyezik a beállítottságuk vagy nem tetszenek egymásnak.

Nem csak Budapestet kéne alapul venni, meg az egyéb nagyvárosokat

2016. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!