Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív srácok! Ti a prosztatá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív srácok! Ti a prosztatátok miatt kedvelitek a passzív szerepet? Vagy ennél több van a dologban?

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 01:36
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Én nem vagyok passzív, sőt meleg sem, viszont szeretem az anált (magamon is). Ott is lehet jó érzéseket kiváltani a proszta baszogatása nélkül is.
2016. jún. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Egyszerűen élvezem,ha valami van a lukamban,nem a proyztta miatt.
2016. jún. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
prosztata
2016. jún. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Én is szeretem,ha d ugnak
2016. jún. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
aktívoknak is van prosztatajuk szoval akkor ők is szeretnék ha csak ennyi lenne...nem tudom megmagyarázni miért, kívánom és élvezem.. barátom szerette volna ha cserepet cserélünk és kipróbáljuk fordítva, de nem ment, ahogy oda jutottunk, hogy akkor berakom lelankadt. eleve nem akartam, mert kicsit sem izgat, sőt.. de miatta belementem. megpróbáltuk kétszer de nem állt fel, úgyhogy azota nem kéri. viszont a farkat állandóan kívánom, napi ötször hatszor rámászok:D
2016. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Maga az érzés is isteni, ahogy jár bennem a farok, belülről masszíroz vagy nem tudom hogy írjam le, maga az az érzés is isteni, ahogy kitölt és jár bennem.

25/cd

2016. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
persze több van a dologban:szeretek szopni.
2016. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Én is így vagyok, mint Ti, 6,7, 8-asok. Ha nem kapom meg naponta minimum2x- 3x, teljesen kivagyok...Azt, hogy mi miatt jó, azt nem tudom. De imádom!!
2016. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%

A pontos oka az, hogy nálunk az anális szexnek a gondolata is olyan mértékű (pszicho)szexuális vonzalmat indukál, ami már némelyeknél az orgazmushoz is elég. :D

Vegyünk pl. engem. Amikor az egyik haverom viccből azt mondta, hogy "megb...lak", már akkor is kevés választott el attól, hogy elélvezzek. xD xD xD

2016. jún. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
aktiv vagyok de rendszeresen izgatom a prosztatám és tökre élvezem majdnem végig áll közbe 20 f
2016. jún. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!