Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mivel lepjem meg a páromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béla211 kérdése:

Mivel lepjem meg a páromat szülinapjára és a 7 éves évfordulónkra? Ti mivel leptétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Valami különlegeset szeretnék, hogy tényleg érezze ,hogy fontos nekem.

Utazás az mostanában sajnos nem megoldható szóval az nem jöhet szoba.



2016. júl. 19. 09:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem elégics ki a szadal az legjobb egy férfinak
2016. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

Ha félrelépnél ma, az tuti nagy meglepi lenne :)

Amúgy meg azt mondom, hogy vmi személyes ajcsi a jó. PL egy kedves képgyűjtemény, amin lehet nosztalgiázni.

2016. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
16%
Lány vagy akkor egy pozitív teszttel.. Ha fiú vagy és még csak udvarolsz akkor kérd meg a kezét... Vagy ha már van gyerek meg házasok is vagytok akkor vidd el romantikázni... Mondjuk egy gyertyafényes vacsora.
2016. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
31%
Szia! Attól is függ, hogy te fiú vagy-e vagy lány, illetve hogy hol laktok. Vannak ún. 5D-s filmek, ezek 10-15 percesek de tényleg valódi élményt nyújt. Nézz szét bonuszbrigad.hu-n, ott is van ilyesmi, de lehet találsz jobbakat, amihez nem kell elutazni.
2016. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Vigyél haza egy krvát
2016. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Férfiak vagyunk mindketten. Homoszexuális kategóriában van a kérdés és Béla211 nick névvel szerintem egy értelmű ,hogy férfi vagyok:)

A kép album nem rossz ötlet. Ez az 5d film után meg majd utána nézek érdekesnek hangzik.

Többi sajnos nem volt értékelhető válasz:D

2016. júl. 19. 10:47
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi utazni szoktunk, de ha ez nem megoldható, akkor én is totál tanácstalan lennék :D

Esetleg ha van valami hobbija akkor ahhoz lehetne valamit. De pl az én Párom az ilyen dolgokat saját maga szereti kiválasztani, így nem nagy meglepetés.

A közös fényképalbum jó ötlet. Esetleg ha értesz a videó szerkesztéshez, csinálhatsz egy kis filmet az eddigi együtt töltött éveitekről.

Na meg egy finom, különlegesebb vacsi mindig jól jön :)

2016. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy romantikus vacsora. Ha meg birod csinálni powerpointba egy ilyen bemutató félét raksz bele képeket és néhány szót ezekről a közös emlékekről és azt együtt megnéznétek.
2016. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy várnám haza, hogy gyertyákat gyújtok, rózsaszirmokat szórok szét. Egy finom vacsi után lejátszanék egy általam összeállított videót az eddig eltöltött éveinkről. Utána szeretkeznénk. :)
2016. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Na és ha megkérnéd a kezét? :)
2016. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!