Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik, camin out-oltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik, camin out-oltatok már fiúnak csak azért, mert az tetszett nektek?

Figyelt kérdés

Megláttatok egy fiút és annyira megtetszett, hogy nem bírtátok ki, hogy ezt ne mondjátok el neki. Ez akkor érdekes igazán, ha az a pasi egyáltalán nem látszott melegnek.

Hogyan fogadták? Volt, aki úgy fogadta, ahogyan nem számítottatok rá?



2016. szept. 17. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
még ilyen nem fordult elő, ugyanis inkább attól félnék, h arcon vág, főleg ha nem látszik rajta ;) egyszer coming outoltam srácnak (akiről nem tudtam biztosra,h meleg), és pont úgy reagálta le ahogy vártam
2016. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért mert tetszett nekem (bár szemre való), de egy srácnak már elmondtam. Jó haverom, és tudtam róla, hogy elég nyitott személyiségű. Aztán egy ivászatunknál elmondtam, és először nézett, majd elgondolkodott. Végül valami olyat mondott, hogy belegondolva annyira nem lepi meg a dolog. Meg kérdezte, hogy akarok-e tőle valamit, mire én, hogy nem csak el akartam mondani. A vége az lett, hogy vagy egy órán át faggatott, hogy mióta tudom, meg ilyenek... Vicces volt.
2016. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokszor, bár mindössze pár esetben mondtam el azt is, hogy be is jön. Az egyik ilyen azóta szóba se áll velem. Volt aki csak mosolygott és közölte hogy bocsi de nem kölcsönös a dolog. Volt aki közölte, hogy ő is meleg, de sajnos nem jöttem be neki. :(


De pl. a legutóbbi barátommal így jöttem össze, személyesen ismertük egymást és tetszettünk is, aztán addig terelte a témát míg bevallottam hogy igen az vagyok , erre ő is, és utána már könnyen jött hogy bejövünk egymásnak.


Egyébként legutóbb egy hete mondtam el egy srácnak akiről azt gondoltam az, küldött egy mosolygós fejet és azóta se tudom mi van... :D Főleg mert nem magyarázta meg, hogy most ezzel mit akar kifejezni.

2016. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1x elmondtam egy srácnak, mert mindent megosztott velem, olyanokat irt h kinyalna stb. Aztan elmondta majdnem mindenkinek. Kicsit csapdába csalt, én meg bedőltem neki 😐 19/f/p
2016. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!