Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi az esélyem, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélyem, hogy egy néger férfival sikerül összejönnöm?

Figyelt kérdés

Egyértelműen azért kérdezem, mert társkeresőn ritkák mint a fehér holló, ha találok is, foglalt/nem az esete vagyok stb.

S valahogy én (nem a farokméret meg ilyenek miatt..) halálosan a negró srácokhoz vonzódok, hagyományos fickó sose váltott ki olyan erős vonzódást ki belőlem mint egy drága kis néger srác.. Mindig azt kívánom bárcsak lenne egy néger pasi aki szingli és esete is vagyok. Nem érdekes hogy aktív vagy passzív hisz uni vagyok, s ismétlem nem a farokméret miatt, hanem azok az izmok a szép sötét bőr az a cuki pofi stb. nagyon bejön nekem.



2016. szept. 24. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy elnézem a nemzetközi viszonyokat időről időre több esélyed lesz erre itthon. Addig keress egy kéményseprőt, meló után pont az eseted.
2016. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Sulimba jár egy nigériai srác. De azt nem hiszem,hogy homo vagy legalábbis biszex lenne. Amúgy jófej nagyon.


Itt Magyarországon nem nagyon van esélyed feketét találni. Nem mindennap jön az utcán veled szembe néger. :D

2016. szept. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Egyetemi bulik környékén nagyobb sűrűséggel fordulnak elő a színes-bőrűek. Arra keresgélj. A másság aránya az ő populációikban is hasonló a mienkhez. Sok szerencsét!


Egy megértő heteró.

2016. szept. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Feketék között nem csak afrikai országból érkezők vannak. Én láttam már brazilokat illetve vannak félvér gyerekkora óta itthon élők is.

Egyébként meg mielőtt szexelsz vele, nem ártana megtudnod, hogy melyik országból jött + milyen körülmények közül. Ebből talán már lehet következtetéseket levonni.

2016. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 youngboy26 ***** válasza:
60%

Azt elhiszem, hogy vonz a négerek, de ne haragudj, én pont az ellentéte vagyok, nem bírom őket, nem akarok tőlük semmit.

De az elöttem szóloknak igazuk van, hogy a betegség, ez próbáld szem előtt tartani.

Amúgy nekem nagyon rossz képem van a négerekről a szexszel kapcsolatban, mert erőszakosak, mert nekik nagy van, hú, meg ilyenek,vele kerúlsz nemi kapcsolatba nagyon meg fogja sérteni, és bajod lesz a hímvessződnek és az ánuszodnak. Nem igazán figyelmesek. Te tudod.

2016. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerült egyszer lefeküdnöm egy négerrel.

Még régen a morrisons2-ben táncolgattam, ő odajött hozzám, Are you gay? Nem tudom honnan szúrta ki. Meghívott egy italra. Beszélgettünk kicsit, zárás volt kérdezte mi lenne ha nála iszogatnánk tovább.Ott hamar a lényegre tért, kérdezte, hogy voltam négerrel? Kipróbálnám? Ki se mondtam az igent, már ott lógott a számnál. Utána megd*gott, nála aludta, dél körül keltünk, még a délután végig szexeltük, aztán ennyi többet nem láttam.

Nem volt annyira durva, vagyis nem egyből durr bele tolta be nekem figyelmes volt, aztán mondjuk be vadult, de én azt is szeretem.

Méretre 18-19 lehetett, de elég vastag volt neki és rengeteg ondó jött belőle :D

Ő még erasmusos volt még és nem bevándorló.

Én nem terveztem, megtalált, kipróbáltam vele, de nem vonz különösebben, hogy négerrel csináljam.

25/f

2016. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát itthon sajna elég rossz esélyekkel indulsz, mert tényleg nincsenek sokan, melegek meg pláne. Ha tényleg ez a nagy vágyad, akkor próbálkozz Nyugat-Európában (Anglia, Franciaország, Hollandia, Belgium, Svédország) ott rengetegen vannak. Ha a cél a tartós kapcsolat, akkor lehet a lenne a legjobb megoldás, ha kiköltöznél, ha csak dugni szeretnél, akkor elegendő egy pár napos kirándulás is :)
2016. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyere ki Németországban, itt aztán csak azt látsz. Fel sem kell ,,szedned". Beszólnak utcán odamész és már mhet is a szex. és egyéb
2016. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!