Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az melegnek számít ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az melegnek számít ha egy barátommal, akivel egy suliba járunk, együtt szoktuk kiverni? és néha segítünk is egymásnak? Meg volt h kipróbáltunk valami dolgt ami kicsit meleges? <18f

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
47 ezerből igenis meglehet élni! :)
2016. dec. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha élvezted meg a fiúk tetszenek/vonzódsz hozzájuk, akkor meleg vagy
2016. dec. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

igazából ezt nem nekünk kell megmondani, magadnak kell tudni.


én sokszor fogtam meg a haverom seggét, 1-2x volt csók is, de az egész poénból illetve néppukkasztás miatt volt, így tudom magamról hogy az egészből egy cseppet sem élveztem, viszont annál inkább poénos volt.


azt hogy te mit érzel, azt magadnak kell tudni. nekem anno jól esett - illetve egyfajta önfejlesztés - hogy ha sok ember előtt ilyennel poénkodunk, hiszen ezáltal csökken bennem a mások által kapott megítélésének fontossága. Jó látni hogy miközben nekünk ez csak poén, egyeseket megbotránkoztat, egyeseket kiváncsivé tesz, meg úgy az is, hogy szarunk a külvilág véleményére, még akkor is, ha az egész mögött nincs semmi, és ezt csak mi tudjuk.

2016. dec. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
A nők érdekelnek? Mert akkor alapból bi vagy.
2016. dec. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem melegnek számít hanem meleg. Hetero férfi nem csinál ilyet.
2016. dec. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha már ennyire nem tudod mit èrzel a srác iránt lehetsz meleg igen vagy biszexuális ha úgyérzed szexuálisan kívánod õt. De lehettek csak nagyon ostobák és kangörcsösök is.
2016. dec. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Langyos és kellemes.
2016. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Járnak énis abba suliba😋
2016. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kérlek ne írjatok pm et ajánlatokkal!!!! amiben segítünk egymásnak hogy igen, van amikor megfogjuk egymásnak, szájba nem vesszük, de pl hátulról l simogatni szokott engem amikor pl kiverem, meg veri nekem, és ez jó érrzés. a meleges dolog h kipróbáltuk milyen az anál, de ez engem érdekelt leginkább, hogy mit érezhet a csaj... nem volt rossz. de csaj ornót nézünk közben mindig.
2016. dec. 7. 16:56
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
#1 Nem is tudtam hogy aki suliba jár az kap 47 ezret :O mesélj még.
2016. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!