Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elítélendő ha fiatal srácként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő ha fiatal srácként nagyon vágyom rá, hogy egy szintén helyes, kicsit lányosabb fiatal sráccal szexeljek? 20/f

Figyelt kérdés

Már régebb óta motoszkál bennem ez a dolog, de meleg nem vagyok mivel a lányokat szeretem, de néha izgat a gondolat, hogy kipróbáljam egy fiúval is. De csak olyannal tudom elképzelni aki tetszik nekem aki egyáltalán nem férfias, szép arcú és nem szőrös nagyon, na egy ilyennel kipróbálnám. Persze ez valószínű csak fantázia marad, nem irigylem a melegeket amúgy mert párszor próbálkoztam ilyen jellegű ismerkedős dologgal -persze tényleg csak nagyon finom utalássokkal, nem nyomultam rá egy palira se- de csak falakba ütköztem igazából. Van egy haverom aki bejön de vele nem kockáztatnám meg, mondjuk ő sem sejti rólam egyáltalán hogy nekem ilyen jellegű vágyaim is vannak mert amúgy tök hetero vagyok vagyis annak tűnök. Meg ha szóba hoznám hát tuti kitudódna és azt nagyon nem akarom.

Aki férfiként férfit keres az mégis hogy oldja ezt meg?


2017. febr. 10. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Hogy lennél már hetero ilyen vágyakkal? :D Minimum biszex vagy.Amúgy nem elítélendő,miért lenne az?
2017. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
60%
Egyáltalán nem elítélendő, ha ezt érzed. Ettől még nem leszel még biszex se, majd csak ha kipróbáltad, és utána is vágysz ilyenekre, akkor esetleg elgondolkodnék rajta
2017. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Hát mintha csak magamat olvasnám :)
2017. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy tuti kitudódna? És mi lenne abban olyan nagy baj?

A biszexek (Ok, nem biztos, hogy az vagy, de azért erősen lehetséges) a legszabadelvűbbek a szexuális közösségeken belül. Így ha kitudódik, hogy egy fiúnál bepróbálkoztál, attól mivel lesz rosszabb? A barátaidnak csak annyit kell mondanod, hogy ezt is kipróbálnád, ha megértik akkor jó fejek, ha nem akkor, nem tudom miért barátkozol velük... És ennyi.

Szerintem addig kell próbálkozni, amíg fiatal az ember.

2017. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlo vagyok irjatok ram :)

17/f

2017. febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!