Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fél év után ki szeretett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év után ki szeretett a barátom belőlem "mert nagyon féltkékeny volt". Van rá esély hogy ujra szeressen?

Figyelt kérdés
Azóta már 2 honap el telt, már azt mondja hogy bízik bennem,meg adtam neki a facebook fiokomat is de azt mondta hogy "már keső előbb kellett volna", akarja ő is nagyon h ujra szeressen.. Mindent meg tesz ezért velem együtt, szerintetek szerethet még ugy mint eddig? Mondja mindig h nem akar el veszíteni meg hogy fontos vagyok neki nagyon, nélkülem nm tudna lenni. Félek hogy nem fog már szeretni hiába teszünk meg ezért mindent.. Kifejezetten őszinte velem. Én nagyon szeretem! De ő már nem, és félek hogy már nem is fog, szerintetek?

2017. febr. 24. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De szeret, csak negatívok megnőttek. De negatívok is szeretetéből fakadtak.

Ha kiszeretett volna belőled is, már visszaszeretett volna, de ha nem, is bármikor van esély.

2017. febr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

1. Jelszo csere a feszen

Nem ettol fugg a bizalom !

Es semmi koze a magameletedhez

Eppen most.probalja ledegralalni az onbizapmad.es.rombolni az eleted szal en nem hagynam mert amit.irt az puszta manipulacio a reszerol

Te meg buta vagy ha hagyod.

2017. febr. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe,ebből már jó nem fog kisülni.

Aki féltékeny,az nem fog megváltozni.

Valószínűleg nem bízik meg benned,egy kapcsolag bizalom nélkül pedig nem ér semmit.

2017. febr. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bizalmatlan nyilván ezért kérte el a facedet. Valahol mélyen pedig biztos szeret.Ha pedig okot adtál arra hogy ne bízzon benned akkor nehéz lesz vissza nyerni a bizalmát. De szerintem próbálj vele beszélni.
2017. febr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mióta tudja a fbet azóta nem féltékeny 2 honapja már nm az. Már bíz bennem. Csak hat az érzésekkel van baj aző részéről, nm tudom hogy van-e esély még erre.
2017. febr. 24. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ha féltékeny tud lenni, akkor szeret is, mivel fontos vagy neki, és nem akar elveszteni. Nem kell szerelmes lenni egy boldog párkapcsolathoz.

Ha fontos vagy neki, ha jól esik ha átölel, és jó érzéssel tölti el ha veled lehet, akkor nincs gond. Ezeket beszéld át vele.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Örülök ennek a válasznak nagyon, de van rá esely hogy szeressen? Vagy most szeret csak valami el nyomja ezt?
2017. febr. 24. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!