Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pároknál (férfiak) hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pároknál (férfiak) hogy vannak felosztva a szerepek? El van döntve, hogy ki mindig a befogadó? Vagy cserélődnek?

Figyelt kérdés
Mondjuk van egy kapcsolatban A és B. Akkor pl. csak B teheti be mindig A-nak, ha szexelnek? Vagy van, amikor A teszi be, van amikor B?
2017. febr. 24. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

El van döntve, igen.


Én pl dugásban csak aktív vagyok. Az én seggem szexuálisan teljesen tabu téma nekem. De szopni pl eléggé szeretek. Általában engem szop a barátom kicsit, aztán én elég sokáig őt, aztán megdugom.

Emiatt pl nem is szeretem az olyan passzív srácokat, akik annyira passzívok, hogy még azt sem szeretik ha szopják őket. Az én jelszavam a kölcsönös szopás és részemről az aktívként való anál.


Ezt még az ismerkedés legelején meg kell beszélni. Ha nem illetek össze ilyen alap dolgokban, akkor felesleges tovább húzni egymás idejét. Mi is gyakorlatilag az első beszélgetésünk idején tisztáztuk ezeket

Ha nem egyforma dolgokra vágytok, akkor rossz lesz mindkettőtöknek később


26/F, 22/F (másfél éve együtt)

2017. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Hagyományos értelemben nincs felosztva. Mindenki azt csinálja, amit szeret és ez alapján is keres partnert. Ha az érdeklődésük fedik egymást, akkor működik a dolog.

De nem kell, hogy cserélődjenek az ágyban mondjuk a szerepek.

2017. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ehhez tényleg nem kell nagy logika.


Ha azt akarod hogy valaki szétkúrja a segged, akkor olyat keresel aki szívesen kúrja szét mások seggét.

Ha szeretsz szopni és szopatni, akkor olyat keresel aki szívesen szeret szopatni és szopni is.


Nem olyan nagy dolog ez. Ezeket meg úgy is még nagyon az ismerkedés elején meg lehet beszélni. Nyilván két srác akik mindketten dugni szeretnének vagy dugatni magukat, ők nem lesznek boldogok egymás mellett.

2017. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja, értem. Akkor ezt tisztázzák már az elején.

Lány vagyok amúgy, és szeretek ilyen meleg témájú filmeket nézni, de még sohasem láttam, hogy kölcsönösen csinálták volna a dolgot. Azt hittem, hogy ez ilyen íratlan szabály, hogy mondjuk aki nagyobb darab, mindig az az aktív fél. :D

2017. febr. 24. 16:27
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Az az aktív, aki azt élvezi. :D
2017. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem árt megbeszélni. De nem könnyű, hiszen először is meg kell bizonyosodni, hogy aki tetszik, valóban meleg és nincs senkije. Aztán arról, hogy összeillik-e a személyiségünk, tudnánk-e együtt lenni. És még mindig elbukhat azon, hogy aktív vagy passzív. Én azt figyeltem meg, hogy a viselkedésből, az élet más dolgaihoz való hozzáállásból többnyire le tudom szűrni a beállítottságot az ismerkedéskor. (Amúgy a testalkattól, magasságtól teljesen független.) Én aktív vagyok, volt hosszabb kapcsolatom, ahol felvetődött, hogy én legyek a passzív, de nem vonzott a dolog. Különben simán el tudok képzelni kapcsolatot akár behatolás nélkül is.
2017. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%

4:

Amúgy ha csinálnánk egy felmérést hogy ki az aki dug és ki az akit dugnak, akkor abból az derülne ki, hogy általában:


Az aktívok a magasabbak, férfiasabb viselkedésűek, nagyobb farkúak, nagyobb alkatúak például és ugyanez igaz fordítva a passzívokra is.


Jó-jó, most jöhet a lepontozás meg mindenki elkezdheti sorolni a kivételeket... - De általában mégis igazak többnyire az aktívakra és passzívakra is bizonyos dolgok. Tudjátok, nem 10-ből 10-re, csak 10-ből 8-ra.

2017. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!