Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Analis szex elott par oraval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Analis szex elott par oraval kell bevenni espumisant, vagy a beontes miatt a levego is kimegy?

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 16:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg az elozo nap miket szoktatok enni? Gondolom ha kemenyebb a cuccos, konyebb kimosni..:D
2017. febr. 24. 16:27
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Sárgabarack,tej,hordós káposzta és nem lesz szükség a gyógyszerre.
2017. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ugyan azt eszem mint máskor. Én csak beteszem neki.
2017. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Én több kisebb (6-7 fős) orgiában is részt vettem már, így jelentős tapasztalatokat szereztem a témában.


Általában személyfüggő a dolog, de azt tanácsolom, hogy előző nap este egyél 45g tojássárgáját 8.5 percig 100C-os vízben főzve. A fehérjét hagyd ki ha nem akarsz kellemetlenségeket. Ezen kívül kedved szerint étkezz , kivéve a csipős ételeket (bár ez evidens) és nem lesz gond. Nekem és a partnereimnek ez már évek óta beválik, még senki sem panaszkodott.


37/B

2017. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Én csak dildozni szoktam a popsim, akár napi szinten is, de csak kimosom és mehet a játék 😍
2017. febr. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

nem értem miért kell ennyire túl mistifikálni,nem a holdra szálás lesz csak valameddig bedugja.

egy egyszerű beöntés megteszi az bahatólás előtt 30percel.


ui.persze ha pont akkor jön rád a szükség akkor fene megette.márha nem nálad van a dolog.

2017. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!