Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti összejönnétek egy szociális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy szociális fóbiás fiúval?

Figyelt kérdés

Megérne nektek annyit egy kapcsolat, hogy egy ilyen 'problémásabb' fiúval bajlódjatok?

Valamiért félek attól, hogy mivel szinte mindenki csak alkalmit keres, ezért ahogy rájönnek (szinte ránézésre megállapítható), hogy én úgymond 'nem vagyok normális', rögtön tovább is lépnek, hisz felesleges velem szenvedni, ha van még 1000 másik, aki egy 'képcsere' után már kapható mindenre...


2017. febr. 24. 17:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
17 vagyok, passzív
2017. febr. 24. 17:02
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, de nem
2017. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Össze. Az, hogy valaki szociális fóbiás, annak valószínű oka lehet az illető melegsége is.
2017. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A te elméd sem lehet túl tiszta ha a meleg szó pejoratív változatát se vagy képes helyesen leírni. Ugyanis az nem "búzi". Különben neveltetésemből fakadóan nekem is van ilyen gondom. (Szociális fóbia) 29 bi passzív és kezdő.;-)
2017. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

nekem nem lenne gond, ugyanis én is az vagyok. mondjuk ez nem tudom, hogy hátráltató lenne-e inkább.... egy kapcsolatban azért kell, hogy megértsen a párod, de nem szabad, hogy visszatartson mondjuk a gyógyulástól.

ha nem lennék szocfób, akkor se jelentene bajt, csak nem tudnám átérezni.

2017. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a párodnak az empátiájától függ, illetve hogy mennyire elfogadó, esetleg neki is vannak-e ehhez hasonló gondjai (bár aki ilyen gondja van sokkal jobb ha egy nyílt, szociális emberrel jönne össze) így segítheti párját a gyógyulásban:)

17/f

2017. febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Össze, de engem zavarna, ha nem mozdulnánk ki sehova. Mikor fedezze fel az ember a világot, ha nem fiatalkorban?
2017. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem lenne kizáró ok, egyébként én is kicsit az vagyok szerintem.

27f

2017. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kovpet ***** válasza:
100%
Valahogy mindenki defektes, csak kicsit számít, hogy épp mennyire, ha nem szélsőséges a dolog.
2017. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt szociális fóbiás párom, sokat vártam rá, hogy egyáltalán találkozzunk, majd néha kimozduljunk. De aztán a végére már állandóan csak otthon akart ülni, ráadásul a számítógép előtt. Szerintem még egyszer nem várnék ilyen fiúra, annak ellenére sem, hogy nem keresek alkalmit senkivel. Szükségem van kirándulásokra, programokra a párommal.
2017. febr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!