Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek lehet ebből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből valami? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki 18 éves, tetszik, voltunk egy buliba, és ott ittunk ketten, aztán magához húzott, és ketten ott feküdtünk a házi buliban, aztán, mindig velem akart inni, képeket is csináltunk, meg etetett pizzával, aztán együtt voltunk a mosdóban, mert foltos volt a szája,és én hozzá értem, stb.

A buliban kötekedtünk egymásba, hogy b**zi vagy, meg ilyesmi, azután, meg ölelt és közben, megharapta a nyakamat és kiszívta, és a buli elején amikor megjöttek, egy fiú,a haverja, poénból az ölében ült, mi jól el voltunk, a többiek is azt hitték,hogy lesz köztünk valami, de a buli végén egy lánnyal smárolt. és most nem tudom, szerintetek, ha megint be rúgunk együtt, akkor ebből lehet valami? mert így nem nagyon merek rá kérdezni.

Bocsi,hogy hülyén fogalmaztam..

amúgy egy biszex srác vagyok, aki jobban hajlik a melegek felé, de nem akarom elfogadni..



2017. febr. 27. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is fogadd el, hogy a fiúkhoz jobban vonzódsz.

Másodszor pedig, ha tetszik neked a srác, és többet szeretnél tőle, akkor azt a többet ne illuminált állapotban, berúgva próbáld megszerezni, hanem józanul. Szerintem így is nyugodtan rákérdezhetsz, hiszen ha a bulin azt hitték mások, hogy lesz belőle valami, akkor az azt jelenti, hogy tudják, mi a helyzet veled, szóval túl sok vesztenivalód nincsen.

Sok sikert :)

2017. febr. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ah de borzalmas lehet. Azért kicsit irigyellek, de mégse. EZ olyan kicsit mint az én egyik legjobb barátommal a viszonyom, csak ott néha van tényleg szex :D
2017. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!