Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti is szoktatok úgy érezni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktatok úgy érezni, hogy legszívesebben világgá kürtölnétek a másságotokat?

Figyelt kérdés

Néha annyira zavar, hogy a páromnak és nekem is mindenhol titkolóznunk kell, pedig semmi szégyellnivalónk nincs, szépen éldegélünk párkapcsolatban. Persze a kérdések folyamatosan jönnek, hogy "Miért nincs barátnőd?" meg hasonlók. Legszívesebben megmondanám az igazat, de egyszerűen tartok a megbélyegzéstől. Esetleg van valami módszeretek, hogyan lendültök túl az ilyen jellegű helyzeteken? Illetve aki elmondta munkahelyen/suliban, mennyiben változott meg az élete? Elfogadták, vagy netán megakadt az előmenetelében ezmiatt?

23/m



2017. márc. 1. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Én nem titkolom egyáltalán. Ha női ruhában megyek ki akkor úgy ha kézenfogva egy másik pasival akor úgy. Ha meg be szól valaki annak meg eltöröm az orrát.


16f bár nincs pasim . De a az első amit irtam az igaz..

2017. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül. :D


Ha normális a közeg, akkor nincs gáz ha coming outolsz. Én eddig a barátaim előtt bújtam elő, pont a párkapcsolatom miatt és sokkal jobb, hogy nem kell azon feszengenem hogy elszólom magam vagy ilyesmi. Elég normális barátaim vannak meg nagyrészt lányok szóval jól fogadták, nem csináltak belőle nagy ügyet.


Ugyanakkor a család, kollégák előtt nem vállaltam fel. A kollégákra nem is tartozik, igaz néha elég kínos amikor feljön a csaj téma (még biszexként is, mert még nem voltam lánnyal. :D), főleg ha egy tök vallásos kollégával kell erről csevegni. A családnál meg a légkört nem akarom elrontani, igaz jó esély van rá, hogy nem akadnának ki nagyon durván, de azért tartok tőle, hogy itt a barátokkal ellentétben lehetnek következmények, még ha rövid távon is.


Én a fentiek ellenére vallom, hogy a legjobb ha nem titkolod az életedben fontos emberek előtt. Aki meg nem fontos annak meg le lehet szarni a véleményét. :D

Mindenesetre nem könnyű, mert nem csak egyszer coming outol az ember az életében és akkor kész le van tudva. Ha elmegy valaki külföldre nyaralni és franciaágyas szobát kér a barátjával, az is egy mini coming outnak számít... És hát nem egy ilyen szituáció fordul elő. XD


Végszó: Fogalmam sincs, ha valaki megfejti az írja már le, mert engem is érdekel, hogy mi a tökéletes recept erre a problémára. :D

2017. márc. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, 2-es örülök, hogy ilyen elfogadó közegbe sikerült kerülnöd. :) Én is elmondtam a szűk családi és baráti körnek (akárki akármit mond, nem lehet egy kapcsolatot a négy fal közé szorítani).

Talán pont ezek a "mini coming outoktól" tartok a leginkább, pont nemrég kerültem egy ilyen szituációba (ezért is van ez a rossz érzésem), hogy párommal együtt mentünk Fundamentát kötni, barátom kérdezgette az ügyintézőt, hogy lehet-e egy lakásra felhasználni két lakáskassszát, stb., és nem tudom, mennyire esett le az ügyintézőnek a helyzet. És belegondoltam, hogy mennyi ilyen szituációval kell még szembenézni, és tartok tőle, hogy előbb-utóbb bele fogunk ütközni valamiféle hátrányos megkülönböztetésbe.

De lehet nem is olyan szörnyű a helyzet, csak túl sok gyűlölködő netes kommentet olvastam. :P

2017. márc. 1. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző!


Egy normálisan közegben - amennyiben legalább az egyik fél részéről nincs szexuális vonzódás a másik félhez - az emberek nem azzal foglalkoznak, hogy a másik kivel és hogyan éli a nemi életét.

2017. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1: Nem is értem a homofóbiát az emberek részéről az első bekezdést olvasva...


Kérdező: Nekem pont így a jó, hogy nem tudja senki. Nekem már ez a szó is ahogy olvastam "világgá kürtölni", nagyon irritáló volt. Én az élet más területein is megtartom magamnak a dolgaimat (és a családomnak, szűk baráti körömnek akikkel sokat beszélgetek, stb).


25/F, meleg

2017. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én melegként érzem hogy de jó lenne elmondani a világnak: igen meleg vagyok és így van jó

Főleg amikor élményem van meleg fiúval, na akkor érzem , hogyha tudná mindenki, olyankor boldog vagyok.

Puszi fiúk

2023. jún. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!