Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek a melegek/bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a melegek/biszexek közötti barátság extrákkal féle dologól? Pozitív, vagy negatív vélemény/élmény? F23

Figyelt kérdés
F23

2017. márc. 5. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen rendben van. Idősebb haverom már dolgozik, szokott nekem venni ezt azt, meg fizet a bulikon, én meg odaadom neki a fiatal popsimat. 18/f
2017. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Részemről teljesen ugyan olyan, mint heterók között. Ha mindkét fél élvezi és jó neki, akkor miért ne?
2017. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
elsőnek: akkor röviden p r o s t i vagy:D:D:D
2017. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos még nem volt ilyenbe részem, pedig örülnék neki.

19f kecskemét

2017. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ilyet keresek.
2017. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó dolog, ha szingli az ember. Csak azért, mert valakinek nincs párja, miért ne szexelhetne? Persze más érzés valaki olyannal szexelni, akit szeretsz is, de részben ezért is jó valaki olyannal, akiben megbízol, és nem csak annyi van, hogy "hú, ez jó volt, na csá".
2017. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne találni egy ilyen barátot. :)
2017. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nagyon ritka az ilyen.:( De régen keresek ilyet. F 27
2017. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!