Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív / uni srácok. Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív / uni srácok. Nektek az első behatolás és szex után mennyi ideig tartott, míg rendesen ülni és menni tudtatok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 6. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Két nap.
2017. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem volt vele semmi problémám.
2017. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Ez inkább csak városi legenda vagy idióta (és vicces) viccek tárgya, hogy utána nem lehet leülni meg rendesen járni :D


Bennem először egy 17 centis, átlagosan vastag farok volt és akkor először aznap este kicsit sajgott, de másnap délelőttre már semmit nem éreztem.

Sokszor van hogy a heteró lányok vagy a passzív srácok tragédiának fogják fel a szüzesség elveszítését és úgy készülnek rá, mintha majd megkínoznák őket, de nem ilyen durva a helyzet. Ezt főleg azok mondják, akikben még soha nem is volt farok :D


Hogy mondjam? Ha elesel a biciklivel és úgy felhorzsolod a térded/könyököd hogy az vérzik, az sokkal fájdalmasabb, mint amikor életedben először hatolnak beléd.

2017. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Akkor téged még nem dugtak meg vastaggal. Másnap lábra sem tudtam állni, a barátom vitt ki pisilni is. Estefelé már elsántikáltam én, aztán harmadnap délután már okés volt a dolog.
2017. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Utolsó, az akkor van ha nem voltál tágítva eleget és úgy lettél durván elkapva.
2017. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Egy felizgatott aktív nemigen fog órákig ujjazgatni, hanem némi előjáték után berakja, és tömi, és tömi.
2017. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
A 19:17-es hozzászóló úgy értette, hogy életedben nem voltál eleget tágítva, nem feltétlen előtte.
2017. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Mivel az elsőről van szó, így nyilván senki nem volt előtte máskor tágítva. Egy kis krém, egy kis ujjazás, aztán tolta tolta befele.
2017. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
98%
Ha normális sráccal csinálod akkor az tud várni ha neked még kell egy kicsi, sőt szerintem lovagolva csinálva a legjobb mert a passzív irányít, ö dönt, mennyire dugható.
2017. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Több hónapot várt, mire megkapta a fenekem.
2017. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!