Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy vállaljam fel, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vállaljam fel, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok. Mindeddig rengeteg barátnőm volt az életben. Nagyon szeretem a nők társaságát de az a helyzet, hogy ÚGY nem tudok velük sokáig együtt lenni. Szebbnél szebb barátnőim voltak, de hamar kiábrándultam mindegyikből és véget vetettem a kapcsolatoknak. Azért választottam szép nőket magam köré, mert azokra mások is felfigyelnek és ezáltal nőtt a "férfias" egóm. De rájöttem, hogy mindez egy álarc volt. Valójában nőkben is azok jöttek be jobban, akik fiúsabb típusúak (rövid haj, smink nélküli, ékszerek nélküli). Ezek után elkezdtem fantáziálni férfiakról is és megmondom őszintén, hogy képzeletben sokkal jobb volt egy férfival mint az életben egy csini nővel. Most úgy áll a helyzet, hogy felizgulok egy fiús nőre is és egy jól kinéző pasira is. Talán biszexuális vagyok? Remélem, hogy nem, mert azt nem nagyon szeretném. Én eldöntöttem, hogy sokkal inkább szeretnék meleg lenni. Eléggé össze vagyok most zavarodva.

Hogy vállaljam fel ezt?

Más is volt már hasonló helyzetben?



2017. márc. 17. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Akkor vagy homoszexuális ha Csak férfival tudnál szexelni
2017. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező.

Ne ess pánikba, ne fújd fel az ügyet. Saját magad ügye, hogy kivel mikor szeretnél szexelni, vagy épp mikor kire gerjedsz. Ne aggódj, nem akkora dolog az mint amennyire egyesek tartanak tőle. Valószínűleg tartom, hogy biszex vagy ha nővel feküdtél már le viszont izgat a férfiakkal való szex is. Semmi baj nincs veled, éld tovább nyugodtan az életed és találd meg a szerelmet legyen az nő vagy férfi.

Sok sikert neked :)

2017. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Kérdező!

Úgy gondolom ellentmondásba keveredsz saját magadban, és nagyon szeretnél meleg lenni. Viszont érdemes lenne megismerned ezt az oldalt az előtt, hogy úgy gondolnád egy habos torta lesz így az életed. Melegként sokkal nehezebb lesz megbízható kapcsolatot, szerelmet kialakítani, arról nem is beszélve, hogy elég sokan el is ítélik őket.

Úgy gondolom a nőkkel folytatott kapcsolatodból az szűrhető le, hogy biszexuális vagy, másképp nem lettél volna képes velük is kapcsolatot kialakítani. Természetesen ez a jövőben változhat, lehet csak a fiúk fognak bejönni, de később lehet megint fordul a kocka és megint a nők fognak jobban izgatni. A Kinsey skála többet elárul erről.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!