Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet, hogy szeretne valamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy szeretne valamit vagy csak nagyon barátságos?

Figyelt kérdés

Nos van ez a srác. Nem is gondoltam rá, hogy meleg vagy bi lenne, de a csajokkal balszerencsés(pedig szerintem helyes) pl a legutóbbi egy sráccal kavart...lehet a haverja is volt...

A lényeg, hogy én természetemnél fogva magamnak való vagyok, jól esik egyedül lenni, de ő extrováltabb sokkal. Régebben is volt egy-két elkapott pillantása, de nem gobdoltam semmire(új hajam volt stb). Mostanában pedig volt valami, amit kerestem, ő meg direkt mögém állt és hááát 1-2 cm volt köztünk szó szerint, ami nekem elég fura volt. Ekkor se gondoltam semmire még. Utána egyre jobban közelített hozzám, kereste a szemkontaktust és volt pár szemezés is. A leghosszabbat én szakítottam meg, mert akkor esett le a dolog, hogy talán szeretne valamit, de amiért már szívtam meg a naívitásom miatt így most pont, hogy próbálok hidegvérű lenni.

Most nagyon barátságos velem, ami nem lenne fura, de olyan hírtelen történt. Introváltként nekem sok időbe tart míg valakiben igazáb bízni tudjak, de ő úgy viselkedik mintha mindig is ismertük volna egymást. Sokszor felakarja kelteni a figyelmemet, kikéri a véleményemet és amennyire csak lehet, közel akar lenni hozzám(mármint ha pl ülök, ő meg áll mellettem, akkor akkorákat "nevet" hogy 10-20 cm-re van az arcunk egymáshoz). Amikor megismertem homofóban viselkedett, talán túlságosan is, ami a mostani felfogásával ellenvetve látens homoszexualitásnak tűnik(lehet, rosszul gondolom.)

Fontosnak tartja azt, hogy fordítsak rá figyelmet, legalábbis ezt az érzetet kelti. Ha padon mellém ül, akkor nyitott lábakkal ül, teljesen nekem simulva, a szó mindkét értelmében nyomul.

Ha maszturbációról, vagy szexhez köthető dologról beszélek, akkor nem nagyon fűz hozzá semmit, kicsit kínosan/félénken viselkedik. Ha meglát azonnal felvidul és úgy néz rám, mintha a fenekemből is szivárvány jönne ki.

Másrészt viszont ő, -amint már mondtam- elég extrovált, barátságos srác, amivel nekem nincs sok tapasztalatom, hisz nekem az ilyen emberek alapvetően nyomulósnak tűnnek és tudom, hogy nem lenne barátság belőle, mert ők haverról haverra ugranak...Viszont ő szán rám időt. Épp ez az, hogy a régi cimbikkel kevesebb időt tölt, mintha "átalakulna" introválttá. :P Az egyik haverja tudja, hogy meleg vagyok, szóval az is lehet, hogy beszéltek rólam...

Mit tegyek? Várjak? Szeretném tisztázni a dolgokat vele, de magam alatt se akarom vágni a fát, nehogy visszafelé süljön el a dolog, viszont azt se szeretném, hogy sokáig csak vigyorogjunk egymásra anélkül, hogy tudnám, egyáltalán akar e valamit vagy csak nagyon félreértettem a dolgokat. Mit gondoltok?



2017. ápr. 4. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Ne vetítsd ki másra saját érzelmeidet.
2017. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jah ismerős a szitu. En is inkabb extrovertalt vagyok. Volt egy srác, aki igazából legjobban nézett ki az egész suliba. Talan mar tul jól. Elkezdett velem barátkozni, megkért, hogy segítsek neki házi feladatban, meg fogalmazást irni. Persze en segítettem neki, mivel tetszett, meg jóban voltunk. Aztan fokozatosan elkezdett intimebb kérdéseket feltenni, de sose adtam ra igazi választ. Utana elkezdett mar szexuálisan közelíteni, elmondta, hogy "játszana" velem stb. Majd miután úgy gondoltam, hogy elmondom neki, hogy meleg vagyok. Az egész srác átalakult homofóbbá, es az egészet sztorit ellenem forditotta. Azóta kb mindenki tudja a suliban, hogy mi vagyok.

A srác meg azóta is be szokott szólogatni, meg felhívja magára a figyelmet. Pl integet, vagy direkt köszön stb.

Ez az en történetem röviden, ettől függetlenül lehet, hogy neked összejön 😀

2017. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bejossz neki, mond el neki h meleg vagy aztan vagy osszejon vagy nem, valoszinuleg fel kezdeményezni
2017. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most heteróként szólok hozzá, mert a kérdésből az érdekel, ami az emberi kapcsolatokkal foglalkozik. Az extrovertált emberek, ahogy írtad mindig ugrálnak emberről emberre. Nagyon kedvesrk, közvetlenek, de soha ne láss bele többet egy extrovertált ember kedvességébe. Ha meg egy közvetlen ember és egyben öngyűlölő meleg, a 2. válaszoló leírta, hogy hogyan fog viselkedni. Az emberek nehezen viselik és nem fogadják el a melegséget, még maguk a meleg hajlammal élők sem.
2017. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

A sok kérdést megfogalmaztál, de legfontosabb az hogy te mit érzel és szeretnél. Magadban kell mérlegelned, hogy ez a fiú mit is jelent pontosabban neked.

Ha többet szeretné akkor az biztosan nem fog menni egyik percről a másikra, ahogy mondta introvertáltként elég nehezen bízol meg másokba.

Úgy gondolom a leírtak alapján van esély arra, hogy legyenek hajlamai ennek a fiúnak, de betudható szimplán a személyiségének is.

Te magad kell eldöntetned, hogy mit is szeretnél tőle és hogy miként fogadnád a kudarcot. Az is lehetséges, hogy szerelmes beléd és össze jön veled, de az is lehetséges hogy csak 1-2 kalandot tudnál elérni vele, és később tovább állna, vagy az is hogy egyáltalán nem lenne kapó a dologra.

Próbáld mérlegelni magadban, hogy megéri-e lépni, és ha igen mit tennél a helyzet megoldásához? Elmondanád neki, hogy mit gondolsz, mit érzel és szeretnél? Vagy próbálnál te is nyomulni? Szerinted melyik lenne a legcélravezetőbb?

Azt írtad, hogy kínosan beszél a szexről, de gondolom neked ez nem jelent akkora gondot, ami meglepő a személyiségedet nézve. De nagyon jó, és ez a téma okosan használható arra, hogy mélyebbre áss a fiú érzéseiben. Ha van bátorságod, talán érdemes lenne elbeszélgetned a melegségről is, hogy mi a véleménye stb. És ha jól reagál, kitérhetnél arra, hogy te szívesen kipróbálnád, ha úgy adódik vagy ilyesmik.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!