Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti milyen hamar élveztek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen hamar élveztek el általában?

Figyelt kérdés
Milyen hamar élveztek el ha orálisan kényeztetnek pl? Percet írjatok. Na és kort is. Amúgy nagyon érdekes, mert én pl sokáig bírom, de szerintem izgalmas ha vki hamar el tud menni.
2017. máj. 9. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hamar,pár perc.
2017. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég változó. Van amikor nagyon kanos vagyok és 1-2 percen belül, van amikor akár fél óra múlva.
2017. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogyan csinálják. Amikor nagyon fel vagyok izgulva és érzékeny vagyok, akkor megkérem a páromat, hogy szépen finoman, és akkor viszonylag bírom. (5-15 perc között általában, persze 1 perc is elég lenne, ha ilyenkor nagyon durván csinálják)
2017. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van Sopron környékén, aki hamar elmegy oráltól, szívesen felkeresném ma délután. :)
2017. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nehezen kb 40 perc
2017. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Az átlag 15 perc szerintem, de volt már példa arra is, hogy a pasi kb csak hozzámért, és elmentem, valamikor meg akárhogy próbálkozom semmi. Nagyon elnyújtott aktusokért nem vagyok oda, ha fél órán belül nincs siker, inkább próbálkozok később.
2017. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!