Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg öcsém vajon sejti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg öcsém vajon sejti rólam hogy én is meleg vagyok? Múltkor az utcán láttunk egy helyes fiút és ő mondta hogy de cuki ez a srác, én meg véletlen azt mondtam hogy szerintem is. E nem szólt rá semmit lehet nem is hallott.18f

Figyelt kérdés
a szüleink kikészültek amikor az öcsém elmondta. Nem bírnák ki ha a másik gyerekükről is kiderülne. Ő is csak azért mondta el mert volt egy iszonyú cuki pasija és be akarta mutatni. nekem még soha nem volt pasim :(
2017. máj. 23. 01:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennél egy kicsitvel több kell, hogy rájöjjön.
2017. máj. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
És Te évekig hazudnál esetleg kamu heteroszexuális kapcsolatott létesítenél csak azért hogy Apu,Anyu nyugiba legyen ? Vagy ha nem akkor szerinted nem lesz gyanús 10-20 év múlva se vittél haza lányt akibe szerelmes vagy és a párod... És nem lesz családod.. Szerinted nem fogják kapizsgálni? Mondd el Szépen hogy Homoszexuális vagy?!! Egyébként mivel nem reagáltál valószínűleg nem tudja az öccséd..
2017. máj. 23. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Öcséd*
2017. máj. 23. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyiből kellene megítélni a dolgot, akkor ez nagyon kevés ahhoz, hogy azt higgye rólad, hogy meleg vagy.
2017. máj. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1%
Előttem író! Szívemből szóltál.
2017. máj. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem se tudja hogy meleg lennél.

Egy heteró pasi is elmondhatja egy pasiról hogy vonzó.

2017. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!