Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha kimegyek a barátommal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kimegyek a barátommal a meleg strandra és vízipisztolyozunk egymással az tényleg elviselhetetlen és bunkóság? Egyik meleg barátom szerint ezért még szép hogy kivágnak.

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Meleg strand? Hol? Tudni akarom!

Szerintem sehol nem tilos a vízipisztolyozás, ha nem zavartok másokat. Ki van írva minden strandon, hogy mi tilos.

2017. máj. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha vizipisztolyozás alatt azt érted, hogy lepisiltétek egymást akkor az tényleg "elviselhetetlen és bunkóság" :D.


Ha tényleg vizipisztolyról van szó akkor az nem gáz, csak ha épületen belül csináljátok vagy valakit zavartok vele.

2017. máj. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Engem is érdekelne, hogy hol van meleg strand! :D

Szerintem ez egyáltalán nem bunkóság.

2017. máj. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az lenne bunkóság,ha vadidegen embereket üldöznétek és akarnátok lelocsolni..

2017. máj. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Persze hogy bunkóság. Ha mondjuk a közeletekben idősek pihennek, nem biztos hogy örülnének, ha épp őket találnátok el. Van akinek a vízipisztolyozás, vízbe ugrálás, úszás stb jelenti a strandolást, van akinek pedig az egy helyben ülés. Tiszteletben kell tartani egymást szerintem.
2017. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5:


De várj! Akkor a fiatal tartsa tiszteletben az időset, de az idősnek nem kell a fiatalt?


Mert te azt írtad tartsuk tiszteletben EGYMÁST. Tehát mindenki mindenkit.

2017. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, mindenki MINDENKIT tartson tiszteletben, de az egyik ember joga addig ér, ameddig a másikét nem sérti.


Ez ugyanolyan, mint amikor a buszon bizonyos embercsoportok hangosan hallgatják a zenét. Amikor én munkából megyek haza fáradtan, nem biztos, hogy zenét van kedvem hallgatni, különösen nem azt a stílust.

2017. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7:

Az idősektől is tudsz ilyen cigányságokat, szemétségeket mondani, vagy csak a fiataloktól?

2017. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!