Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok voltatok már házas férfi szeretöje?

Figyelt kérdés

Jött egy lehetőségem.Pontosabban megismerkedtem egy 30 - ás férfivel egy társkeresőn.Aztán elkezdtünk beszélgetni és egyre jobban kezdtem megkedvelni

Megbeszéltem vele találkát.Találkoztunk és beszélgetünk személyesen is.Még jobban megkedveltem erre az is tett egy lapáttal hogy irtó helyes a srác.Viszont láttam egy gyűrűt az ujján.Akkor ott nem mertem megkérdezni de este mostmár smsben beszélgetünk mivel megadta a számát megkérdeztem hogy akkor most mi a helyzet vele mert láttam a gyűrűt az ujján.ö meg elmondta hogy házas és van egy fia.

Most mit csináljak?Valaki esetleg hasonló helyzetben ?

Azt hiszem bele szeretem de nem akarok szét barmolni egy családot.Fogalmam sincs hogy mi legyen most.Két napja nem beszéltem vele nem válaszoltam az üzeneteket és iszonyatosan hiányzik.

Valaki tudna valami tanácsot adni?



2017. máj. 29. 19:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
senki szeretője se legyél, ha házas
2017. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Egyetértek az elsővel.
2017. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem szabadna de bele szeretem és egyszerűen vele akarok lenni.Mindegy hogy csak legyek vele nekem titokban is jó.

Viszont rohadtul bűntudatom van.

2017. máj. 29. 20:12
 4/21 kovpet ***** válasza:
81%

"de nem akarok szét barmolni egy családot"


Hát, itt nem te vagy az, aki szétbarmolja ezt a családot, ennek már annyi. Kivéve, ha az asszony is tud a dologról, mert simán lehet.

Plusz az is, hogy nem is házas és csak egy sima gyűrűt láttál és már egyből kombinálsz... én házas vagyok, de sosem volt gyűrűm (és nem is lesz, mert utálom az ékszereket).

2017. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

Ne aggódj, nem fogja érted elhagyni a nejét és a gyerekét. De a családja mellett szüksége van erre a gyönyörre is, ami érthető, ha biszex.

Válaszolj neki nyugodtan, ha kölcsönös a szimpátia.

2017. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
voltam
2017. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ülj le vele beszélgetni, hogy mit gondolsz a helyzetről. Mondd el neki, hogy nem szeretnél oka lenni egy házasság felbomlásának és nem lenne szép dolog, ha a pasi megcsalná veled a feleségét. Azt is elmondhatod neki,hogy szerinted ez nem lenne szép dolog tőle.


Ha nem szeretnél egy életen át bűntudatot érezni amiatt, hogy szétment egy család (okkal vagy ok nélkül) akkor inkább nemet kéne mondanod, mert egy szerelmi csalódás kevesebb szenvedéssel jár, mint egy életen át tartó bűntudat. (akár van alapja, akár nincs)


Ha meg rendes a srác és van egy kis sütnivalója, megérti a helyzeted.

2017. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

én is voltam ugyanilyen helyzetben. csak ott három kicsi gyerek is volt...

tudom mit érzel.

2017. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
nem kell aggódnod az életben nem fogja elhagyni a családját miattad, mindig csak második leszel. aranyos hogy mindenki aggódik ilyen helyzetben...pedig neked lesz sz.rabb. te beleszerettél, ő fog szétbarmolni téged max.. ő valszeg tudja mit csinál és tudja kezelni is ha fiú szeretőt keres.. nem biztos hogy te vagy neki az első
2017. máj. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előttem íróknak. A szerető csak szexre kell. Ha biszex a csávó, akkor pláne érthető, hogy miért.

Nem fog elhagyni ő senkit és abban is biztos lehetsz, hogy ha veled nem jön össze a dolog, akkor mást. Sőt, lehet már előtted is volt sráccal.


Szóval felesleges túlkomplikálnod.

2017. máj. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!