Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok a páromba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a páromba, viszont van rajta kívül egy másik pasi, akit szeretek, ez így normális? El kellenne távolodnom a legjobb barátomtól?

Figyelt kérdés
A párommal nagyon szeretjük egymást, szinte mindig rá gondolok, minden jó vele...viszont több mint egy éve erős szexuális vonzalmat és szeretetet érzek a legjobb barátom íránt (de nem olyan erőset mint a pasim iránt)..főként csókolóznék vele, vagy szájjal kényeztetném..de ő hetero, így ez meg se történhetne! Más pasikról egyáltalán nem fantáziálok, így is 90%ban a páromról és tényleg szerelmes vagyok, viszont kicsit bűntudatom van, mert ha a haverom nem lenne hetero, lehet eluralkodna rajtam a kiváncsiság:/

2017. jún. 2. 10:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném, hogy semmiképp sem közeledtem a haverom felé "úgy"...nem vagyok az a fajta, aki emiatt tönkretenne egy barátságot (es egy párkapcsolatot se)..főleg hogy mindig számíthattunk egymásra..Ja és köszönöm az eddigi hozzászólásokat, sokkal boldogabbnak es normalisabbnak erzem magam tőlük, mert én értelmetlenségből nem szídok senkit ;)
2017. jún. 2. 11:13
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem vagyok az a fajta, aki emiatt tönkretenne egy barátságot (es egy párkapcsolatot se)"

Azt hiszem meg is válszoltad a kérdést. Pontosan tudod, hogy akkor se kezdenél ki vele, ha homoszexuális lenne.

2017. jún. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
4s igazad van, biztos túlgondolom az egészet..de zavar hogy már régóta fantaziálok róla, és nem tudok mit tenni, nem múlik el:/...de hát ez van, valószínűleg nincs mit tenni:/
2017. jún. 2. 11:28
 4/8 A kérdező kommentje:
6s, jaj, de kis okoska :)...basszus, ennél hüllyébb indokot nem tudtál felhozni?! Hány hetero használ óvszert, ami megakadalyozza a terhességet, hány ember meddő/impotens, hány hetero szexel análisan, hány ember nem akar gyereket..ennyi erőböl ők is selejtek...Az intelligencia, az emociónális- és egyéb emberi képességek és személyiségjegyek már nem is számítanak?! ..vicces vagy;)
2017. jún. 2. 11:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer velem is előfordult hasonló, volt egy srác, egy ideig folyton rá gondoltam, annyira megbabonázott, és ezért iszonyatos bűntudatom volt. Végül nem bírtam tovább, beszéltem erről a páromnak, és teljesen megértő volt, mondta, hogy mindenkivel előfordul, hogy összefut olyan emberekkel, akik körül szikrázik a levegő, és nem baj, ha néha ábrándozunk. És ez a beszélgetés után el is szállt az a nagy vonzalmam a srác irányába. Nem ismerem a párodat, de ha nem túlságosan féltékeny típus, megbeszélhetnéd vele, és lehet neked is elmúlna a bűntudatod.
2017. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Impius03: Köszönöm a válaszodat, megpróbálom a páromnak ezt elmondani, bár nagyon féltékeny típus és azért mégis egy barátról van szó, nem egy távoli ismerősről...de fő az őszinteség!
2017. jún. 2. 12:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, ha tudtam segíteni. :)

Esetleg megírhatnád majd, hogyan sikerült megoldani, ha úgy gondolod. :)

2017. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

NE MOND EL!

Szerintem ha elmondod csak féltéeny lesz. A srác heteró azt írtad. Így nem lesz soha semmi. Tehát nem kell tudnia.


Amúgy nekem a legjobb barátom meleg. Nem vagyok az esete azt mondja. Sőt! Mégis rendszeresen összejövünk :D Néha úgy érzem, hogy több mint a pasim, de aztán rájövök, hogy nem. Csak fiatalabb és más. Ezért tetszik, de a pasimhoz több köt.

2017. jún. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!