Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként hogy lehet feldolgoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként hogy lehet feldolgozni a mindennapos gyűlölködéseket?

Figyelt kérdés
Lehet boldogan élni nyíltan melegként is itthon?
2017. jún. 13. 23:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Figyelj én Nyíltan vállalom, hogy meleg vagyok, s mindenki elfogad. Mindenki szeret amilyennek vagyok. Hogy nyíltan vállalom, igen Boldog vagyok, nem egy hazugság az életem. Csak abba az egyben kell oda figyelni, hogy a párod is vállalja, mert ha nem akkor abból sok probléma s baj lehet. Személyes tapasztalat, Én vállalom ő nem.
2017. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
térj vissza a nőkre, és szebb lesz az életed
2017. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
De miért akarsz melegként ebben az országban élni? Mi több. Miért akarsz egyáltalán ebben az országban élni?
2017. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalom, de nem is veszem magamra. Egyszerűen elkerüli a figyelmem.
2017. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Egy idővel megtanulja az ember azt hogy a gyűlölködök véleménye nem számít és ha van egy olyan közeg (barátok családok fiúd) akik támogatnak akkor teljes mellszélességgel tojni fogsz ezekre.
2017. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Diavolino44 ***** válasza:
87%
Nem szoktam ebbe a kategoriaba irni. De mivel kulfoldon elek (uk), ez volt a legnagyobb kulonbseg a ket orszag kozott, itt kb teljesen normalis, az ha valaki meleg. Sot ertekes embereket ismertem meg, az altal, hogy nem gyulolkodve alltam hozzajuk. S meglepoen sok meleg van az ismeretsegi koromben. Bar szerencsere nem a nyomulos fajta, azt nem toleralnam ilyen szepen.
2017. jún. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem titkolom a "másságomat", de nem is híresztelem. Ha valaki meglátja, hogy egy fiú kezést fogom és rá kérdez akkor elmondom, de a legtöbb ismerősöm a mai napig nem tudja... Nem azért mert elkerülnél ezeket a témákat, csak még nem nagyon jött szóba.


Magas izmos és szőrös férfi vagyok. Ha elhaladsz melletem az utcán nem tudod, hogy meleg vagyok. Nem élem át a "mindennapos gyűlölködéseket".... Normális ismerőseim vannak. Őket egyátalán nem érdekli a szexuális beállítotságom.


Nem értem a kérdésedet...

2017. jún. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert sok éretlen bolond van attól még nem kell rájuk figyelni. Igaz én heteró vagyok és nem vonz a meleg téma egyáltalán, de nem zavar se nem gyülölközök, persze az már zavar ha beprobálkozik a pasas akkor elküldöm a fenébe, de ezen kivül letojom az identitását. Elférünk ezen a cseszett bolygón, mindenki egy más térfelen azt kész.
2017. jún. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak akkor vállald fel, ha tényleg szeretnéd. Utálom a gyűlölködőket, ha valaki beszól, az azt jelenti, hogy nincs élete. Sajnos Magyarországon sok ilyen ember van.
2017. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy merre laksz és milyen körökben mozogsz.

Mondjuk ha Budapesten élsz, és jóformán csak a munkatársaiddal és a barátaiddal vagy napi kapcsolatban, akkor simán élhetsz boldogan.

Ha azonban egy kisebb faluban élsz, nem egy életbiztosítás felvállalni. Bár vannak pozitív példák is.

2017. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!