Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hetero lány vagyok és évek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lány vagyok és évek óta szerelmes vagyok egy homoszexuális fiúba. Mindig is elfogadtam ha valaki meleg, de ebben az esetben ezt nagyon nem tudom feldolgozni. Szerintetek hogyan tudnám?

Figyelt kérdés

Tudjátok, mindennél jobban szeretem őt, és a melegsége miatt sosem lehetünk együtt. Amikor meglátom egy fiúval, legszívesebben megölném magam...

Hangsúlyozom, kedvelem a melegeket, de mivel ő a szerelmem, rá mashogy tekintek...



2017. jún. 26. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha igazán szereted, akkor azt is szeretnéd, hogy ő boldog legyen. 22-es csapdája helyzet. Engedd el a szerelmedet.

A szexuális orientációt nem tudja a szereteted, szerelmed felülírni. Bocs.... :(((

2017. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenfélekeppen legyél vele kedves, barátságos és ne akard birtokolni
2017. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy mit érzel?
2017. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem is boldog :( Ha az lenne valakivel, talán elfogadnám, de most pl szingli, csak alkalmi kapcsolatai vannak...

Tudja, mit érzek,de...friendzone :(

2017. jún. 26. 18:05
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Ez nem szerelem, hanem csupán kamaszos rajongás a távolból, lányregényekben fordult elő 50-100 éve.
2017. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

+ nálam -.-"

Amúgy 28 évesek vagyunk mindketten.

2017. jún. 26. 20:10
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Tudom, hogy nehéz, de meg kell értened, hogy bár most nem boldog, de az azért van, mert nem találta meg a párját egy fiú személyében sem.. Viszont attól még sajnos nem rád, mint nőre vágyik. Ugyanis az sem tenné boldoggá, nem beszélve arról, hogy te is szenvednél. :/

Amúgy van egy barátnőm, aki 8 évig volt szerelmes az egyik legjobb barátjába, aki szintén meleg (mostanra már párkapcsolatba él a srác a barátjával, összeköltöztek, boldogok, stb.). Lényeg, hogy évekbe telt neki, hogy elfelejtse.. Sokat szenvedett miatta, de muszáj volt ésszel felfognia, hogy nincs értelme. Tudja, hogy akármit is tett volna, akkor sem válhatott volna valóra az álma, hogy a srác viszonozza az érzéseit.

2017. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom. Ha ő teljes mértékben biztos a saját szexualitásában (és 28 évesen miért ne lenne?), az valóban azt jelenti, hogy tovább kell lépned. A személyes tapasztalatom az, hogy ilyenkor segít a kapcsolat megszakítása, valamint az, ha új jelöltet keresel magadnak "a helyére" (aki nyilván nem pótolja, hanem csupán elfeledteti őt).

Voltam hasonló szituációban, és rengeteget könnyített a lelkemen az is, hogy őszintén beszélhettem szerelmem tárgyával a fájdalmamról, ő pedig kedvességet és megértést tanúsított felém. Ehhez persze kellett a baromi bizalmas kapcsolat, és az is, hogy megértse, egyáltalán nem arra megy ki a játék, hogy bűntudatot keltsek benne, egyszerűen csak nincs senki más, akihez fordulhatnék. Nem tudom, köztetek működik-e az ilyesmi, nem látok bele a barátságotokba, szóval nyugodtan hagyd figyelmen kívül ezt a bekezdést, ha úgy érzed, hülyeség.

2017. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Hát bele gondoltam a dologba de suerintem neked el kell engednek én meleg vagyok és nem tudnék egy lányra úgy nézni mint egy fiúra kicsit taszít a gondolta :/

19/F

Passzív

2017. jún. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Épp azért akarod őt annyira,mert tudod,sosem lesz a tiéd....ezt fogadd el és kész.
2017. jún. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!