Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az ilyen kinézet bejön a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen kinézet bejön a fiatal aktívoknak?

Figyelt kérdés
Szóval egy elég fiatal még szűz passzív srác vagyok. Vékony vagyok, viszont a csípőm széles és ez ellen nem is tudok mit csinálni, mert a csontot ügye nem tudom levágni.:D Ebben a hónapban megyek Balatonra egy elég híres szórakozó helyre, és lehet összeakadok valakivel...viszont nekem nagyon elvesz az önbizalmamból az, hogy széles a csípőm és feminin alakom van...szóval a kérdésem az az, hogy az én korosztályom béli (17-18-19-20) aktívoknak ez a testalkat mennyire jön be?

2017. júl. 1. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Leírásból igen nehéz elképzelni, hogy hogyan is nézhetsz ki. De én csípőt sosem néztem még. Az ember önmagával szemben mindig kritikusabb, és hidd el hogy hiába is írna ide valaki olyasmit, hogy "adoniiisz vaaagy" :D, akkor sem lenne kevesebb gátlásod :). Az hogy vékony vagy szerintem előny (bár ízléstől függ :) ).

Amint említetted ezen NEM tudsz változtatni, így ne is rágódj rajta. Senki sem tökéletes, mindenki izgul hogy mi lesz ha lekerül a ruha, de ha már valakivel ott fogsz tartani, hogy meztelenül lihegve estek egymásnak, apróságokkal nem fogtok törődni. És a szélesebb csípő abszolút nem akadályozza, hogy ez megtörténjen veled akár most azonnal egy szexi aktívval. :D

Persze feminin vonás, meg a vékony csípő szexi de ez általánosítás. Szerintem már egy csomószor vertem széles csípőjű srácra, de nem emlékszem, mert a csípője pont nem érdekelt. ;)

F 25/ UNI

2017. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne törődj ilyen aprósággal! :D

Mindig lesz olyan aki beleköt valamiben és neki 100%-osan tökéletes srác kell (elég sokszor pont ők azok akik sehogy nem néznek ki)... Fontosabb, hogy ápolt légy és értelmes! Szerintem ilyen apróságon ne akadj fenn.. :D

Sok sikert a nyárra! :)

2017. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ide, nem mindenkinek az az ideál, amit a hangosabbak annak kiáltottak ki. Számomra például nagyon is vonzó, szexi, ha egy fiúnak, formásabb hátsója és szélesebb csípője van, mint két összefogott kapanyél. Ha ezt feminin alkatnak hívják, akkor hidd el, a feminin nálam (és sokan másoknál) nem számít negatívumnak. Igaz, már kicsúsztam a felvázolt korosztályodból, de ugyanezt mondtam volna 20 évesen is, ez korral nem változik. Nekem aztán nagyon bejönne az alkatod.
2017. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a csípőm is széles, a fenekem is nagy, mégis megőrülnek érte az otterok, bearek és daddyk is. Nekem ez a korosztály jön be, igaz, én is 45 vagyok.
2017. júl. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Örülök annak, hogy valakiknek bejön ez az alkat, megnyugodtam kicsit! :D
2017. júl. 2. 11:37
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
ennyi alapján senki nem fogja megmondani bejössz-e neki
2017. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kimondottan bejön a lányosabb alkat például :).


22/F

2017. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Írhatsz F23 :)
2017. júl. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szoszi30 ***** válasza:
93%
Irhatsz f18 :)
2017. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!