Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt olyan meleg férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan meleg férfi, aki titeket zaklatott, fizikailag bántalmazott?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem. Neked talán igen?
2017. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, van. Nálam az a helyzet, hogy egy éve összejöttem egy pasival és teljesen félreismertem. a szüleim nem tudják, hogy meleg vagyok, és a pasimmal úgy szexelünk, hogy közben övvel ver engem. azzal zsarol, hogy ha szakítok vele, akkor elmondja a szüleimnek, hogy meleg vagyok és hogy már le is feküdtem vele és a szüleim instant kidobnának otthonról. Szóval tanácstalan vagyok.
2017. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban 3-4 nyolcadikos srác folyton szekált, hogy szopjam le őket. Legtöbbször csoportosan csesztettek, de sokszor egyedül is megtalált egyikük másikuk. Sose lett belőle semmi, mert féltem, hogy elterjesztik a hírét és megbélyegeznek... tudjátok, hogy megy ez egy kis faluban ahol mindenki mindenkit ismer... így egy évtized távlatában kicsit bánom.... jó srácok voltak, és bejött volnaha maguk elé térdeltetnek és használják a számat :P komolyabb bajom nem lett volna, kicsit vagányabb, de rendes normalis szép szál srácok voltak anno és néha néha azért voltak pletykák, hogy házibuliba történt ez-az más srácokkal vagy oközöttük :) de én inkább kitértem előlük és a csábító ajánlat elől, szóval maradt, hogy néha néha elkaptak és menekülnöm kellett :P aranyosak voltak így visszagondolva, akkor mindig meg voltam ilyedve, de így utólag visszaemlékezve azért mindig gyengéden próbáltak elhurcolni. Megtehették volna 4en, hogy megerőszakolnak :D
2017. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, volt.
2017. júl. 21. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen.
2017. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, igen.
2020. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régen. De tudni kell, heterók között is akad, aki egyneműt erőszakol, a dominancia kedvéért, és/vagy jobb híján. Lásd pl: börtönök. Félreértés ne essék, büntetlen előéletű vagyok. Gyerekkoromban erőszakolt meg egy férfi.
2022. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
igen volt ilyen
2022. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!