Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak egyáltalán még normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyáltalán még normális fiatalok akik nem csak a szexre mennek?

Figyelt kérdés
Vannak egyáltalán még normális fiatalok akik nem csak a szexre mennek, hanem szeretnének normális párkapcsolatot? Összebújni, filmezni, sétálni meg ilyenek vagy mindenki csak felszínes és szexrandikra hajt. Nem tudom kezdem már elveszíteni a reményt, hogy vannak még olyanok akik erre vágynak. Kiábrándító :( 22F

2017. júl. 21. 08:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is normális párkapcsolat kéne már de sok szexel Xd
2017. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Balor ***** válasza:
93%

Nyugi vannak még olyan fiúk :)

Csak nehezebb őket megtalálni.

F24

2017. júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez van a heteróba is, ne aggódj!
2017. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Én sem szeretem csak a szex randikat. Szerintem jobb egy kapcsolat és egy álandó pertner mind, hogy váltogasam. Vannak még rendes fiúk is csak keresni kell.
2017. júl. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%

Pasik agya elborul ha feláll a farok. Gondolom ezt nem kell elmondanom. Te is csak akkor írsz és gondolsz ilyet, amikor ki vagy elégedve. Pár nap önmegtartóztatás és máris kaparod a falat.

Ez a nagyon nehéz egy meleg kapcsolatban, hogy mind a két fél szexmániás pasi általában.

2017. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Bocsi utolsó de egyáltalán nem értek veled egyet. Lehet, hogy a nagy részük ilyen, de vannak kivételek és akár hiszed akár nem én is ilyen vagyok.
2017. júl. 21. 10:04
 7/19 anonim ***** válasza:
1%
Vannak, csak sajna kihalófélben lévő , veszélyeztett " állatfajnak" minősítették őket, nem szabad rájuk nyíltan vadászni, és az ENSZ rendelkezései alapján 2019- ig saját védelmük érdekében külön rezervátumokba kell őket elhelyezni.
2017. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem akarok sztereótiákat puffogtatni, de valóban úgy tartják, hogy a homoszexuálisok körében kevesebb a komoly kapcsolat. Ne értsd félre egyedi esetben természetesen lehet mély és komoly, elvégre idős párok is vannak, ahol már nem a szexualitás a világ közepe.


Kitartás! Nekem, heteroként is kellett/kell.

2017. júl. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
8/8-nak. Ez nem teljesen igaz amit irtál mivel sokkal kevesebb a vállás egy meleg párnál mind a heteróknál. DE ez csak azokra az országokra igaz ahol meg engedett a meleg házaság.
2017. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
Én olyanra vágyom, ami ennél összetettebb. Végülis talán a nyitott kapcsolat a jó szó rá. Azaz lenne simi, ölelés, csók, szex, stb. De mégis ha akarok mással is lehetek. De amúgy pl a legtöbb szexhaverommal akivel voltam kb ez volt, csak idővel eltűnnek, mert pl "normális" párjuk lesz. Aztán visszatérnek mikor vége.
2017. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!