Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehet az, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy egy fiúnak, bár nem fogyaszt semmilyen édességet finom, édes a spermája? Nekem meg nem édes bár szeretem a gyümölcsöt, édességet.

Figyelt kérdés
Szerintem közönséges kitaláció az hogy a táplálkozás befolyásolja a sperma ízét.
2017. júl. 25. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Örülj neki hogy az övé édes! Amúgy állítólag a vékonyaknak édesebb. De lehrt hogy csak nagyon szerelmes vagy, és ez ilyen érzékcsalódás.
2017. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

közönséges kitaláció amit több százezer ember és több ezer tudós és doktor bebizonyított, de te szimplán egy pasi által rájöttél a tutira.


A kérdés, hogy mennyi a cukor a szervezetében. Nem kell csokit ennie, minden kaja befolyásolja, ha egészségesen eszik, akkor alapból nem kellemetlen, ha már kicsit édesebben eszik, akkor már édesebb, ehhez elég gyümölcsöt ennie vagy kólát innia.

Nem hiába mondják, hogy már egy pohár ananászlé csodákat művel (EGY pohár), de azt is érzed rajta, ha 1 szál cigit elszív.

2017. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Az édesség nem jó ilyen szempontból, az a cukor a jó ami pl a gyümölcsökben van. Ill kihat rá hogy fehér vagy vörös hűst eszik, magas fehérje bevitel van vagy sem és még sorolhatnám.
2017. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nettó biológia.

Az ejakulátumot a herében termelődő spermium, valamint az ondóhólyagban és a prosztatában termelt váladék alkotja.

Az édesség pedig az emésztőrendszerből szívódik fel, és vagy közvetlenül a véráramba, vagy a szervezet glikogénraktáraiba kerül.

Nem teljesen alaptalan, hogy az étkezés némileg befolyásolni tudja az ejakulátum összetételét, de ilyen formán, hogy "egyél édességet és ananászt, és tök édes lessz a spermád", meg hogy "olyan az íze, amilyen kajákat eszel", ez teljes marhaság. Két teljesen különböző szervrendszerről van szó, amik között semmiféle küzvetlen összeköttetés nincs. Pláne, hogy az elfogyasztott élelmiszer alkotóelemeire bomlik, amikor felszívódik, és nem "egy az egyben" diffundál át mondjuk az elfogyasztott gyümi aromája a szervezet másik helyeire.

Abban van igazság, hogy mondjuk ha több cukor van a szervezetben, akkor az ondóba is több (gyümölcs)cukor jut, de az ízét inkább egyedi sajátosságok, meg az egészségi állapot határozza meg.

2017. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

"Az édesség nem jó ilyen szempontból, az a cukor a jó ami pl a gyümölcsökben van."

Mert ugye a szervezetbe végső soron nem is ugyanolyan szőlőcukorként kerül be mindkettő, ááá nem...

Jó, mondjuk én vagyok a hülye, hogy azt feltételezem, hogy a szexualitás kategóriába olyanok járnak, akik ismerik az általános iskolás biológiát...

2017. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem kitaláció, tapasztalatból mondom, h bizonyos gyümölcsök és ételek édesítik a "katonákat".

A cigi meg a cola meg elcseszi.

2017. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#4-nél a pont.

Az íze nem áll egyenes arányban a megevett kajával, de közvetetten némileg hatással lehet rá. De sok más is befolyásolja.

2017. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem is szereti, nem fogyaszt gyümölcsöt és mégis édes neki. Én meg kiloszámra eszek gyümölcsöt, meg egyéb édességet és inkább sós az enyém.

Én meg alig fogyasztók sót, semmit nem sózok meg. Szóval ez az egész egyél Ananászt és jóízű, édes lesz a spermád egy LEGENDA !

2017. júl. 26. 08:58
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Azis számít szerintem, hogy milyen gyümölcsöt eszel. Csomó gyümölcs pl. savasítja a szervezetet, mindamellett, hogy van benne gyümölcscukor. A tejtermékek, húsfélék szintén... szerintem ez valahol kicsit genetika is, ami igazán befolyásolni tudja a dolgot, az pl. a cigi, amitől ha sokat, vagy erőset szív az illető, keserű lesz az ondója. Talán tényleg déli gyümölcsökkel kéne inkább próbálkozz, ananász, mango ilyesmi... ezek kevésbé savas gyümölcsök, míg a mi gyümölcseink, barack, alma, eper, többi szemes-bogyós pirosgyümölcs inkább savanykásak, savas kémhatásúak. Persze ezekbe is ott a cukor, csak mellette más is ami ellensúlyozza... a csoki az meg gyorsan lebomló cukor, ami a véredbe jutva gyorsan megdobja a vércukrot és hamar el is használódik. De nem vagyok én szakértő, csak józan paraszti ésszel belegondolva szerintem valami ilyesmi lehet a dolog... aztán lehet bem így van =)
2017. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

Ez most tényleg kérdés?

Olyan, mint a magasság-probléma...

Ha szereted, nem mindegy, milyen? Magasabb, alacsonyabb, keserű vagy édes a nedve, stb.

Természetesen befolyásolja a sperma ízét a táplálkozás, de azt hiszem, csak akkor fontos, ha csak ezen élsz.

Bár nagyon beteg vagyok, de inkább pörköltön élek, mellesleg iszok, dohányzom - nem is keveset -, de a páromnak sosem volt még rá panasza...

2017. júl. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!