Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges meleg párkapcsolato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges meleg párkapcsolatot találni, egy szép sráccal, ha az embernek nincs modell arca, alkata?

Figyelt kérdés
Valahogy az a benyomásom, hogy az összes ilyen híresebb meleg, mind tökéletesen jól néz ki. Nyilván engem is olyanok fognak meg külsőre, akikre úgy azt lehet mondani hogy szépek. De én egyáltalán nem nézek ki jól, önbizalmam a padlón. Tapasztalatok?
2017. aug. 8. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Minek akarsz modellpasit ha te nem nézel ki úgy? A saját kategóriádban keress.

Ez a gond a meleg társkeresèssel. Mindenki Bel Ami modellt akar miközben ő maga meg egy tök átlagos srác.

2017. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Simán :)

Szerintem nem csak a külsőn múlik. Meg kinek mi a szép. Pl valakinek az a srác a tökéletes, aki nekem nem is tetszene.

2017. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
En szerintem jokepu vagyok, de nekem sose tetszettek a modelles arcu sracok. Sokkal vonzobb nekem egy hetkoznapibb ferfias srac. :) 24/F
2017. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

A "szép" fogalma teljes mértékben relatív és egyénfüggő.

A nagy átlag számára a hajszálvékony izmos pasi az ideál, én azonban bottal sem nyúlnék egy ilyen fiúhoz mert nem jönnek be, legyen akármilyen modell, legyen akármilyen helyes, akkor sem. Nekem a nagy darab pasik tetszenek, másoknak meg a vékonyak.

2017. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A modellekkel csak a gond van. Aki annyira nagyon jól néz ki testileg, az hidd el, nem csak neked akarja majd magát mutogatni. A kondisokkal ugyanez a helyzet, sokan akik napi 2-3 órát töltenek a kondiban és költik ott a pénzt nem azért teszik, hogy csak te lásd őt egyedül. Én mindig egy átlagosabb fiút akartam magam mellé, annak ellenére, hogy egy helyes srácnak tartom magam (mások is). Nem szeretem, ha valaki annyira tökéletesen és jól néz ki, hogy az már modellnek is elmehetne. Esetleg ha gondolod, küldj képet, és elmondom, hogy mi a véleményem :) Biztos nincs veled semmi gáz!!!

F/21

2017. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!