Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen pózban legkényelmesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózban legkényelmesebb vagy legjobb a szex?

Figyelt kérdés

2017. aug. 11. 08:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Sokak szerint a kutya a legjobb popsiba. Bár akkor nem látod a partneredet, nem tudom neked ez mennyire szempont. Szerintem meg a misszionárius itt is jó.:-) A lovaglót elsőre azért szokták ajánlani, mert ott a passzív "irányít". Aztán van még az mikor az egyik oldaladon fekszel, a felül levő lábad picit megemeled, az aktív mögéd fekszik, és...:-) Szóval szerintem tapasztaljátok ki, de mondom kezdő passzívoknak a lovaglót mondják. Ha bízol a másikban akkor kutya. A misszionárius meg szerintem tök romantikus, ha valaki szeret smárolni akkor sztem különösen ajánlott.
2017. aug. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi a normális választ , ment a zöld kezecske :)
2017. aug. 11. 08:36
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
Először is, mi a nemed?
2017. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3.as fiú vagyok.
2017. aug. 11. 10:14
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a passzív srác a hátán fekszik, cspő megemelve, lábak az aktív vállain, és így megvan a szemkontaktus, tövig mehet a farok, és a minkét has és mellkas elérhető a másik számára....
2017. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 ftf1983 ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a legjobb és legkényelmesebb. Az biztos, hogy misszionáriusban látjátok egymás arcát és ott lehet a legmélyebben behatolni. De ez a póz a passzívnak egy idő után kényelmetlen és fárasztó lesz.
2017. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
9%

Én ugy szeretem hogy fekszem az ágyon és kapom az áldást!

22L

2017. aug. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7-es úgy szereti mindenki szerintem :)
2017. aug. 16. 10:03
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kutya póz a kedvencem illetve játszik még az állva, hátulról.


Igaz, hogy nem tud ilyenkor egymás szemébe nézni a két fél, de az, hogy én irányítok nagyon jó érzés, enyhe dominancia FTW.n;)

Ezen felül még nagy bónusz számomra, hogy fenékfixált vagyok - és ha szerencsém van még látom a fenekébe ki-bejáró péniszem. :)

2017. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenceim közé tartozik mikor az oldalamon fekszem a partnerem pedig mögöttem dönget, vagy hason fekszem és rajtam fekszik egész testével, de jöhet bárhogy egy a lényeg....
2017. aug. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!