Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gyakran találkoztok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakran találkoztok olyannal, aki az orális szexet is óvszerrel szeretné?

Figyelt kérdés
A legtöbben csak anális közösüléshez használnak óvszert,viszont fertőzést elkapni lehet orális úton is.
2017. aug. 17. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
na persze,a biztonság kedvéért 3 gumit is húzz rá.
2017. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szájüregben elég egy kisebb sérülés,és elkaphatsz bármit,amit anális úton is..
2017. aug. 17. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Mármint, melyik fél ragaszkodik az óvszerhez?
2017. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
szerintem te inkább ne csinálj semmit.nem neked való.paranoia a köbön.
2017. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát azt elhiszem,hogy az akítvnak kisebb a rizikó orális szexnél.

Bezzeg análtól gumi nélkül rettegnek,mert már ők is elkaphatnak valamit:d

2017. aug. 17. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem undorítóíze van a guminak, viszont én anális szexhez se használtam soha,és semmi bajom ;)

22/L

2017. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó,de te lány vagy.

Gondolom a partnered egy heteró fiú,aki nem szexel még másik lányokkal is melletted.


A melegeknél erre nincs garancia.

2017. aug. 17. 21:53
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
7-8 fiuval volt dolgom, de oralisnal soha senki nem huzott/huzatott gumit. Szerintem nem jellemzo. Analishoz huztunk. De ok mind olyanok voltak, akiket mar jobban ismertem es tudtam, hogy nem fekudtek mar le a fel varossal. 24/F
2017. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!