Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Apám biszex. Ez gáz? Anyukám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám biszex. Ez gáz? Anyukám már nem él, meghalt amikor születtem, apám pedig elmondta hogy ő biszex. én furán érzem magam. Már nem tudok úgy nézni rá mint régen.18f

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Miért érzed magad furán? Ő ugyanaz az ember, aki eddig volt, csak a bizalmába engedett azzal, hogy elmondta ezt neked. Örülj neki, hogy elmondta, és egyszerűen csak lépj túl rajta: hidd el, neki sokkal nehezebb ez, mint Neked!
2017. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj, ez nem változtat azon, hogy anyukáddal milyen volt a kapcsolata, vagy hogy veled milyen. Rosszabb lenne, ha az derült volna ki, hogy homoszexuális, és anyukáddal csak látszatból volt együtt, és te is azért fogantál, hogy elterelődjön a gyanú a másságáról. :)
2017. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem gáz mert attól ő még ugyanaz az ember. Az, hogy ezt elmondta neked azt jelenti, hogy megbízik benned és kellően érettnek tart, hogy ezt a helyén kezeld. Szerintem ettől ő még nem lesz másabb ember, mint eddig. Nem fog máshogy viselkedni, ugyanúgy az apád marad. Ha téged ez nagyon zavar, akkor beszéljétek meg, hogy hogyan kezeljétek az ilyen dolgokat. Pl. ha esetleg van barátja akivel szoktak khm... vagy netán együtt van valakivel, akkor arról te különösebben nem szeretnél tudni, vagy úgy intézze, hogy téged ebbe ne vonjon bele. Na és mihel biszex, ezért ugyanúgy benne vannak a pakliban a csajok is, tehát nem hiszem, hogy bármi miatt aggódnod kéne. Elsőre lehet, hogy ez tényleg furcsa, belegondolni, hogy az apád és egy másik férfi, de mindent összevetve, ha szereted, akkor ezen túl kell hogy tudj lépni. Hadd legyen ő is boldog a maga módján, te is a magad módján és nem kell neked minden részletről tudj, ezt meg beszéld meg vele :)
2017. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Ja és igen, nem kis dolog az, ha az ember be mer ilyesmit vallani a gyerekének! Szóval mindenképp érezd megtiszteltetésnek, hogy apukád ennyire megbízik benned :)
2017. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy sok csaja volt, most meg van valami fószer amit én nem akarok látni de azt akarja hogy találkozzak vele meg jóban legyek vele mert hogy "komolyan" gondolja vele. Ez kikészít. NEm akarom itt ezt , nem elég hogy nincs anyukám még ez is? És ilyen undorító dolgokat kell végignéznem?:S
2017. szept. 3. 13:33
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Hát ilyen szituban én is annyit kérnék, hogy nekem ne kelljen látnom. Szóval ha faszit kerít nekem ne hozza oda, ne mutassa be nem érdekel. Tolerancia ide vagy oda nekem ez kellemetlen lenne és ne hozzon ilyen helyzetbe. Egyébként meg azt csinál az ágyban amit akar de ne az én arcomba tolva. 27/F
2017. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem gáz. Fogadd el szépen. És nem halsz bele ha találkozol a párjával. Hosszútávra tervezz illik megismerned.
2017. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
baj csak az hogy övé a ház és ide fogja hozni :S elkéne költöznöm itthonról. gondolkodtam rajta hogy abbahagyom a sulit ha hazahozza. és elmegyek dolgozni. tényleg ha csak abbahagyom akkor simán csak annyi hogy nem megyek többet és jelentkezhetek vmi munkára? Van angolból és németből középfoku nyelvvizsgám.
2017. szept. 3. 13:59
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Az utolsó hozzászólásból nekem úgy tűnik, hogy lényegében ürügyet keresel ahhoz, hogy abbahagyhasd az iskolát...
2017. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Mi ez a hiszti?


Nem akarnak bevenni hármasba, csupán az ÉDESAPÁD arra kér, hogy viselkedj ember módjára valakivel aki fontos neki.

Nem kell szeretni, csak normálisan viselkedni.


A sulit meg bármikor abbahagyhatod, csak ne próbáld apádra kenni.

2017. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!