Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek az Alterego-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Youngboy26 kérdése:

Mi a véleményetek az Alterego-ról? Minden véleményre, és tapasztalaitokat szívesen veszem.

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy többszöri alkalommal, és indoklás nélkül nem engednek be!

{Az Alterego budapesti meleg szórakozóhely}



2017. szept. 4. 03:28
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Én imádom a helyet. Olyat még nem tapasztaltam, hogy ne engednének be valakit indoklás nélkül.
2017. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Hány éves vagy?
2017. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

27 éves és roma.

(de romák közt is tesznek különbséget)

2017. szept. 4. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
En ugyan nem voltam ott, de azt hallottam, hogy ocska, hulladek emberekkel van tele.
2017. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Mért nem engedte be? Ronda vagy? Szakadt ruhákban jársz? Vagy mi lehet a probléma?


Ezekkel a kérdésekkel nem megtámadni akarlak, csak nem értem, mért nem engednének be akárki... Talán tele volt a hely és nem engedhettek be már több embert?

2017. szept. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!