Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A párkeresés, párkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkeresés, párkapcsolat egyre inkább felejtésbe kerül, s egyre kevesebb normális meleg férfi akar párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Tagja vagyok a PlanetRomeo társkeresőnek, de eddig nem találtam meg a páromat 25 évesen. Kecskeméti vagyok, és erre fele nincs sok lehetőség egy meleg srácnak az ismerkedésre, illetve az a bizonyos "Gaydar" képesség nálam nem működik :(. Tanácsot szeretnék kérni, ki hol ismerte meg a párját, melyik társkeresőn próbálkozzam, hogy ne csak az olyanok találjanak meg akik csak azt akarják, hanem aki szívesen barátkozna, illetve neki is a célja párkapcsolat lenne. Bízom benne, hogy találok egy hasonló fiút, aki szintén kapcsolatot keres. Szívesen fogadom a privát üzeneteket is akár ismerkedés céljából, akár tanács miatt. Köszi mindenkinek :)

2017. szept. 23. 06:04
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem gondoltal arra, hogy bekoltozol Budapestre? Itt talan konnyebb. 24/F
2017. szept. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Milyen korhatárba keresgélsz?
2017. szept. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
A címed tökéletesen kifejezi a meleg világban uralkodó állapotokat, és a romeo az egyik legnagyobb szexpartnerkereső. Ahol sok kamus is van. Mégis...mégis van aki ott találta meg a párját, szóval semmi sem lehetetlen.
2017. szept. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok, ami a kort illeti 20-30 közötti párt szeretnék de egy két év +- nem számít. Ha valaki szeretne írni, bátran tegye mert nem mindig a kor fontos. Nyilván nem egy +40-es párt keresek de alatta lehet írni :-)
2017. szept. 23. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Találtam már szexpartnert és barátot is a Rómeón. Barátot, akivel azóta is folyamatosan dumálunk.

A mostani páromat a face egyik meleg csoportjában találtam meg.

2017. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Face meleg csoportja...hm, érdekesen hangzik, mármint, hogy ott találtad meg a párod... Aranyos sztori lehet.
2017. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!