Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Egy volt kapcsolatomban a sráccal nagyon de nagyon rossz volt a szex. Azóta teljesen megzavarodott a fejem hogy most aktív vagy passzív szerepben tudnék érvényesülni. Plusz amikor egy pasi orálisan kielégít egyszerűen idegennek érzem ha ők csinálják nekem. Rossznak nem volt rossz de furcsa volt. Eddig passzív szerepben voltam most akkor hogy van ez már én sem értem ezt amióta a volt párommal szakítottam. Amikor vele szexeltem egyszerűen borzalmas volt. Mintha megerőszakolt volna, nem ezt tette de az az érzés nagyon rossz volt. Ezért vagyok össze zavarodva.

2017. okt. 24. 04:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Minden embernél más.

Mondjuk úgy, emberek nagyjánál passzív lennél, kevésjénél aktív. Van olyan százalék amikor még nem álltok készen szexre. Mindent próbálj ki. Kapcsolatodból érezd, hogyan kéne a kapcsolat dolgait, ne magadból, mert ketten vagytok ott. Ha két százalékosan inkább passzív, mondjuk 85%, és 75% összejön...

Na látod. Ne magadból, kapcsolatból indulj ki. A két elme együtteséből.

2017. okt. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Csináld amihez épp kedved van. Próbáld ki mindkettőt akár egy aktus során. Nem kell mindenáron felcimkézni magad.
2017. okt. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Hubbera ***** válasza:
87%
Tényleg emberfüggő. Lehet hogy megismerkedsz valakivel és minden vágyad az lesz hogy magadévá tedd vagy az hogy ő téged. Fölösleges ezen görcsölni a helyzet majd úgyis adja magát.
2017. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) És ebben az időszakban is lehet kapcsolatom vagy amíg ez tart addig hadjam az egészet a francba?
2017. okt. 24. 17:12
 5/12 A kérdező kommentje:
A másik meg hogy azt vettem észre hogy idegen pasikkal nem szeretem csinálni egyszerűen gusztustalannak találom ez miért lehet vagy mit jelenthet?
2017. okt. 24. 17:14
 6/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam már az aktív szerepet de nekem olyan furcsa volt hogy én egy pasit? Plusz passz nekem valamiért nem ment hiába szerettem azt a valakit nagyon. Arra is gondolkodtam hogy lehet hogy ez csak ilyen szerepzavar szerűség. Plusz azt utálom amikor egy pasi erőszakos szexközben. Azt szeretem ha én az tudok lenni vele egy kicsit de ha ő csókolózáskor bekapja a fejem akkor tuti hogy tarkón fogom csapni. Meg a másik hogy a torkomon nyomogatja le a nyelvét nekem meg nem engedi. Egyetlen 1 pasi volt akire rámertem bízni magam de az meg is érte ő nem volt erőszakos és még pasival sem volt de még is jobban tetszett vele minden mert olyan egyszerű volt és nem is szexeltünk csak csók meg simogatás. Valahogy még is az volt a legjobb. Nem várt el tőllem semmit, nem kellett folyton szopni csak amikor akartam plusz nem éreztem azt hogy neki bizonyítanom kellene a szexben. Ő egyszerű és nagyszerű volt. Igaz hogy utána hiányoltam a szexet de nem annyira nagyon jó volt csak hozzá bújni.
2017. okt. 24. 17:36
 7/12 A kérdező kommentje:
Most is tetszik egy srác de őt túl komplikáltnak érzem magamhoz. Pedig egyszer már beszéltünk és azok alapján nagyon aranyos volt csak kicsit furcsa. Mit gondoltok próbálkozzam vele vagy inkább hadjam rá? Meg az az igazság hogy szeretnék már valakihez bújni, tartozni. Tudom hogy furcsa ilyenkorban. Mit gondoltok? Igazából attól félek hogy elkezdenék pasizni mellette és megcsalnám.
2017. okt. 24. 17:45
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Mit jelent, hogy valakit túl komplikáltnak érzel magadhoz? És hogy "ilyen korban"? Hány éves vagy?
2017. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom a komplikált nekem olyan durva meg így szex póz amúgy szexpóz. Mindig csavargat engem is meg magát is és ilyenkor mi a francért bonyorítod túl ez csak szex. Nekem sokkal fontosabb az össze bújás mint az hogy hogy csavargat. Meg ha valamiért nem érzem jól vele magam szex nélkül akkor ezen már a szex sem változtat. Komplikált igazából a volt pasim nekem ő az volt egyetemi tanár volt és folyamatosan lenézett mintha ostoba lettem volna mellete. Folyton ilyen biológiai kérdéseket tett fel szex után meg amikor hozzábújtam mindig máshol volt az agya na nekem ez komplikált. 19 éves vagyok
2017. okt. 24. 18:07
 10/12 A kérdező kommentje:
Soha sem bántottam még a munkája miatt sem szóltam hogy foglalkozzon velem is egy kicsit. Meghallgattam mindent de többnyire csak a munkájáról beszélt folyamatosan. Én is csináltam rossz dolgokat talán hogy túlságosan sokat akartam vele lenni vagy sokat beszélni vele? Féltem még felhívni is mert semminek nem tudott örülni. Meg amikor padlón voltam előtte akkor is folyton ugrált meg pattogott. Mondom lüdd már le magad! Nem látod hogy padlón vagyok? Inkább érzett volna velem együtt mindig ugrált még most is idegesít XD
2017. okt. 24. 18:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!