Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Biztosan szerető kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztosan szerető kapcsolat volt a miénk? Vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Két és fél éve élek egyutt egy nálam fiatalabb sráccal.Csodálatos összhang van és volt köztunk, szeretjuk egymást és egyhete mégis bejelentette, hogy egy szép mosolyú, korombeli, megmelegítette a szívét. Azóta már túl vannak, szexen programokon és az új párja teljesen átformálta, dacos a munkahelyén, állandóan egyutt akar lenni ezzel a pasival, akinek szerintem csak aranymadárnak kell a kalitkájába. Én félreálltam, mit tehetettem, viszont az"exem " állandóan azt hangoztatja, szeret és nem bírja nélkulem. Most ez mi, nem értem? És hogyan tovább, mert én lezártam, aki egy hét után ennyire szerelmes az menthetetlen.....Na, mondjatok véleményt, köszi előre is. 49/F.
2017. nov. 7. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Szia! (:

Így első olvasatra azt gondolom, hogy az exed részéről ez a hirtelen szerelem csak egy hirtelen fellángolás volt, és nem gondolt bele a következményekbe. Viszont a helyedben nekem is erősen megrendülne a bizalmam, és én is inkább lezárnám a dolgot. Esetleg nem voltak korábban jelei annak, hogy az exed boldogtalan volt? Vagy lehet túl fiatal még, és nem tud elköteleződni. Mindenesetre valóban nehéz szituáció.

24f

2017. nov. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Aki egy het alatt kepes “szerelembe” esni mas irant, az nem erett egy felnott kapcsolatra. Szerintem ne erolkodjetek, amint jon mas, ujra eljatssza ezt. Keress erettebb pasit.
2017. nov. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mégsem lehet minden annyira rózsás, ha melletted képes volt ilyen hamar szerelembe esni.

Azért furcsa, hogy ukkmukkfukk félreálltál, és nem is úgymond harcoltál érte.

De oké ez a Te dolgod.

Szerintem is zárd le, hagyd őt meg a szép mosolyú korodbelivel, és ha kiheverted őt, keress magad mellé egy érettebb személyiséget, aki meg is becsül.

2017. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!