Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ma a Lidl-ben megszólalt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a Lidl-ben megszólalt a telefonomon ez a planetromeo app. Szerintetek melegnek hittek? Nem tudom kikapcsolni. Csak egy meleg barátom miatt van fent mert kiszokta kérni a véleményem emberekről. Hetero/f

Figyelt kérdés
feltettem mert ő is fent szokott lenni néha. a pénztáros fiú elött szólalt meg, az meg vigyorgott rám. bal fülében még fülbevaló is volt. lehet ő meleg vol, és most melegnek hisz? a többi vásárló szerintetek ráismert erre és most az egész környék meleghnek hisz?
2017. nov. 8. 15:29
1 2
 11/12 Buran ***** válasza:
100%

Belépsz az appba, ott a jobb alsó sarokban van 3 vízszintes vonal. Nyomj rá, jobb oldalt előugrik egy menü, ott lesz egy kis fogaskerék, mellette "Settings" felirat. Nyomj rá, majd a "Sound effects" melletti kis gombra kattintva ki tudod kapcsolni a hangot. Szívesen.


Szerintem tedd meg, mert lehet, egyszer egy mosolynál többet kapsz majd. Direkt szoktuk bekapcsolva hagyni a hangot, hátha akkor jön üzenet, amikor egy másik meleg srác is ott van...

Nagyon jellegzetes hangja van, aki nem használja, az nem is ismeri, de aki igen... Gyakorlatilag felhívás egy keringőre.



Melyik Lidlben voltál?

2017. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát ez oltári... :D


Mennyi kérdést átpörgettem már a "neten kívül valóságban hogyan adjunk jelet más meleg vagy bi emberek felé" témában :D


Ha most intenzíven keresnék simán kipróbálnám, hogy bejátszok egy ilyen hangot. Egyből úgysem tudják bemérni honnan jött és tényleg csak azok figyelnek fel rá akik eleve használják az adott oldalt.


Ez már szinte radar... :D

2022. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!