Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem lehet érzelmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet érzelmet szerető, azt elfogadó meleg embert találni párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Kedves Barátaim ! Örömmel venném, ha kapnék rá elfogadható válaszokat arra, hogy ma a melegek többsége egyszerűen képtelen érzelmeket táplálni, nem igényli, vagy csak megijed tőle? Párkapcsolatra szeretnék ismerkedni, Budapesten,de mivel én kimondott meleg helyekre nem járok, így a hagyományos fórumokon próbálok. De már azt hiszem, szinte lehetetlen. Nekem mindennél fontosabbak érzelmek, tudom, később alakulnak ki, mint a kinézet, a vagyoni helyzet, vagy a pozíció. Ölelés, gyengédség, intim beszélgetések, közös programok útján építeni, ismerkedni, és aztán közösen örulni annak, amit érzunk. Volt szerencsém kétszer ezt már átélni, bár azt hittem, ebből tartós lesz, de 5, illetve 3 évet bírt ki. De ez a múlt,lezártam. Viszont hol lehetne találni egy olyan társ- jelöltet, aki tényleg tisztában van magával, azzal, hogy mit is akar, tudja, neki mik a jó értelemben vett elvárásai és hogy ő mit tud adni - nem anyagilag - egy kapcsolatba. Egyáltalán, sok meleg érti -e mi az hogy kapcsolat? Mert a random dugás, az nem az, öt perc alatti szerelemlobbanás sem az. Hozzá tartozik, hogy én a nálam fiatalabb korosztállyal értem meg magam, és minden kapcsolatom, fiatalabbal volt. És mindegyik egy vagy korombeli, de inkább idősebb férfi miatt ért véget. Szóval, ha nem egy lepukkant negyvenes vagyok, vannak érzéseim, ki is mutatom, de el is várom, és nem a szőke hercegre várok, akkor miért érzem azt, hogy falakba utközök, ha ezt a szót kimondom " komoly kapcsolat", vagy " párkapcsolat". Ugyanis nekem erre van szukségem, párkapcsolatra és nem pár " kapcsolatra ". Ti is így látjátok, akik hasonló cipőben jártok? 49/F
2017. nov. 26. 08:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Bár én heterosexuális vagyok, de teljesen megértelek. Nagy problémák vannak az emberi-pár kapcsolatokkal, hetero téren is. De a melgeknek talán még nehezebb.

Mindenütt a dugás megy (diszkók, házi partyk,stb)...érzelmek nélkül.

Sajnos érdemleges választ nehéz adni, hogy hol tudj ismerkedni KOMOLY kapcsolatra vágyó emberekkel...Lehet, hogy internet nem minden esetben jó erre a célra. Annyira távol áll tőled egy egy meleg bár esetlegesen, hogy egyszer egyszer benézz, hátha mégis tetszene. Valószínűleg több eséllyel találnál párra, nem?

Nagyon szurkolok!

2017. nov. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen ilyen a mai világ szelleme, ez független a beállítottságtól.


De ne add fel, vannak még egymást szerető párok, pl.Tom Daley- nak és Dustin Lance Blacknak az idén volt az esküvője, Neil Patrick Harris pedig gyerekeket nevel a párjával:-) Én is ismerek évek óta együtt élő meleg párokat, és nemrég én segítettem két fiatal fiúnak, hogy összejöjjenek, köztük is dúl a szerelem:-)

28/N

2017. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kérdésnél is írtam hogy 23 évesen öt évvel ezelőtt egészen véletlen egy repülőtéren ismertem meg a pasimat, aki most 39 éves.

Nem tudom mennyire fiatalra vágysz, de szerintem a 30-35-nél fiatabbat már nehezen fogsz találni.

18 évesen én sem vágytam random dugásokra, meg arra sem hogy cukorfiú legyek valaki háremében, lett volna rá lehetőség sok is.

Nekem szerencsém volt, olyan pasit találtam akire vágytam vonzó, intelligens, nem szemét, dolgozik, nem lusta, nem sexrabszolgát keresett, jó a humora, laza világpolgár.

Mo-n elég nehéz, Bp-en is több olyan ismerős volt, akinek pl a párja Dél-Afrikai- szőke amúgy nem négus, a másiké spanyol a harmadiké meg Izlandi és itt élnek Bp-en évek óta és jól megvannak bár tudok némi hűtlenségről de 10 éves kapcsolatokról bezsélek szóval ott már elmegy egy ilyen túlkapás.

Ezek mind a harmincas éveik végén járó pasik, talán egy negyven van közöttük.

A netes randit én ilyen fiatalon sem ajánlom, nagyon sok a hazug, a sexet kereső, meg a még annál is veszélyesebb...

Amit te keresel az nagyon személyes, nagyon szűk réteget érint és mindehhez még fiatal partnert is szeretnél találni, szerintem ez egyenlő a lehetetlennel Mo-n kb.

Talán annyiból szerencsésebb a helyzet hogy Bp-en vagy nem egy vidéki nagyvárosban mert ott esély a nulla lenne.

2017. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Én is hasonlóan érzek, bár nekem komoly problémáim vannak az emberi kapcsolatokkal úgy általában, emellett vidéki vagyok és nem is tudják sokan rólam, hogy meleg vagyok.

Voltak szemezgetések, de aki komolyabban közeledni akart, az többet nézte a lábam közét, mint a szemeimet.(És valahogy "helyes" srácként még kevésbé néznek embernek, inkább csak egy érzelemmentes szexjátéknak tekintenek.) :/ Továbbá velem egykorú partnert képzelek el magam mellé, ami mégjobban el lehenetleníti a helyzetemet, mivel valamiért a korombelieknek "ki kell élni" magukat vagy azonnal a tökéleteset keresik és egyszerűen képtelenek megérteni, hogy egy kapcsolatban mindkét (vagy akárhány, én nem ítélkezem) félnek áldoznia kell és ha probléma van, azt meg kellene próbálni megoldani, nem azonnal feladni...

Neten ismerkedtem úgy, ahogy, de arról szerintem nem is kell mesélnem. Szerintem én már a demiszexuális kategória vagyok(nincs érzelem=nincs fizikai vonzalom).

Vesézhetném még a dolgot, de a lényeg az, hogy tanulmányok, rendes munka és amint lehet, irány külföld(nyugat)...Magyarországon sajnos -gondolom- a bújdosás miatt sokan a gyorsra és egyszerűre mennek az elkötelezettség helyett, így nem sokan tudnak itt rendes szerelmen alapuló párkapcsolatot kiépíteni. Sokan ösztönlényekké váltak, mer' az egyszerűbb hee'. :/

21/F

2017. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

3-as, én vagyok a kérdező a "A melegek többsége miért csak szexelni akar, miért nem akarnak tartós kapcsolatot? Ez a férfitermészettel függ össze?". Most már mindent értek. :)

Köszönöm. (Így nem kellett ott leírnod a történeted, elég volt rákeresnek erre a kérdésre itt). Aki ott a 16-os válaszoló, itt ő a kérdező. :) Kicsi a világ, nemdebár?


Szerintem is borzalmasan nehezen fog találni olyan fiatalt aki nem csak a szex- és pénzforrást látja benne.


Nehéz helyzetben van a kérdező, nem irigylem érte.

2017. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Köszi aranyos a coming out-od hogy stílusos legyek, azt hittem a két ember egy és ugyanaz!

Nos, adva van egy 50 éves ember mondjuk nem éppen ideális életkor. Akkor sem ha nem lepukkant.

Szeretne egy nála (sokkal) fiatalabb fiúval elmélyült érzelmekben dús párkapcsolatot.

A kérdés hogy egy nála 20-25 évvel fiatalabb meleg fiú miért pont őt választaná? Semmiért.

Egy valamivel is átlagosnál jobban kinéző fiatal 18-26 évé közötti srác talál egy menő harmincas-negyven körüli meleg vállalkozót akivel megszűnnek az anyagi problémái járják a város menő éttermeit bárjait, járnak külföldre kap egy csomó drága ruhát, és az is lehet hogy még elmélyült is lesz a kapcsolat közöttük...- valós példa ismerem a párt.

Miért érné be egy átlagos középkorú férfival egy átlagos élettel, mikor annyi szép és vonzó dolog van az életben amit amíg fiatal megkaphat ingyen és még ki is aknázhatja a fiatalságát.

Leht hogy a kérdező találna olyat akinek ő kell, de az az ember meg a kérdezőnek nem kell.

Ergo nem megfelelő partner keresi hanem a vágyálmait.

2017. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én amondó vagyok hogy a sex a legfontosabbak egyike az életben a vonzalommal együtt, ezt hívják kémiának.

Nem olyan régóta él az ember olyan életet hogy a saját ízlése, igénye alapján választhat partnert és az a személyes szabadsága is megvan hogy ha nem tetszik valami vagy elromlott valami, akkor szabadásánál fogval arrébb áll.

Az ötvenes hatvanas években sőt a hetvenes években még megszólták az egyedülálló anyákat, az elvált apukákat, az elvált anyukákat, mindenkit megszóltak!

Most legalább nem szólhatnak meg mert azt választok aki a szívem és a testem kíván!

Nem hogy egy hét alatt szerelmes lesz valaki, hanem egy perc alatt.

Azt írtam sokat kell randizni, ez nálam nem sok sexet jeletn.

Egy kávé, vagy közös barátokhoz becsatlakozás egy estére egy délutánra egy hétvégére és sex nélkül is azonnal rájöttem hogy lépek is tovább ő nekem nem kell.

A mai világban ez a nagy szabadság a fiatalsággal, meg a szépséggel, meg a sex-el kicsit túlpörgött de még mindig jobb mintha azt kéne választanom akihez nincs kedvem, vagy egyáltalán fel sem vállalhatnám hogy meleg vagyok.

2017. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

6-os: Volt két hosszantartó kapcsolata. Azért ez már valami.

Az, hogy a fiatalok vonzzák, hát ízlés dolga.

Abban egyetértek veled, hogy neki rettentő nehéz találni fiatalt, aki tényleg őérte lángol. A huszonévesek többsége nem fog, csak az apakomplexusosak.

Nekem 20 évesen 40 éves párom volt.

27 évesen 23 éves párom. Az ember változik. Manapság középharmincasként :D a max.negyvenhat körüli pasik a felső korhatár amit "bevállalnék", igazából harmincas emberkével jönnék össze. Hiába vagyok kissé introvertált, akkor is fontos számomra, hogy ilyen meg olyan meg amolyan legyen. Nem fogok kompromisszumot kötni soha többé! Nekem megvan az ideálom és csak olyan pasit fogadok el magam mellé. A többi lehet sima barát...vagy dugópajti, néha az is kell.


5-ös voltam.

2017. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

:D

14 évesen 19 éves fiúm volt. Kb 3 évig.

Aztán szünet.

18 évesen jött a 16 évvel idősebb pasim, de 32-nél többnek sosem nézték, nagyon vonzó.

Ha nem volna ennyire vonzó férfi nem választanék 39 évest esküszöm!

Én sem adok lejjebb az igényeimből nem vagyok csúnya és még csak 23 szóval...

A vonzó, nagyon vonzó, nagyon sexi férfiakat szeretem.

Szerintem sokan vannak ezzel így.

Én extrovertált vagyok mindenkivel beszélgeteg aki szimpi rengeteg embert ismertem meg így főleg repülőtereken, nyaralásokkor stb.

2017. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Csak külföldi meleg oldalakon vagyok fent, pontosabban kettőn. Vannak ott barátaim akikkel tartom a kapcsolatot.

De!

Vannak bepróbálkozók, akik először szép hangzatos dumákat nyomnak le nekem, majd 1-2 nap vagy netán egy hét után megjegyzik, (mint most is): I would like to put my penis inside you.


Pfff.

2017. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!