Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Belevágjak kapcsolatba egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belevágjak kapcsolatba egy pelenka fétises fiúval? Komolyan. Nekem ez eléggé durva, de a pasi meg jó és nagyon szerethető. Mire számítsak ha mondjuk összeköltözünk? 32f

Figyelt kérdés

2017. dec. 18. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Még nem is vagytok kapcsolatban, de már összeköltözésen gondolkodsz? Szép.
2017. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

*Egyébként nem tudom, hogy egy ilyen kérdésnek mi értelme. Azt várod, hogy mi járjunk vele próbából és aztán írjuk le milyen volt?


Esetleg ismerjétek meg egymást, ne csak dugjatok és akkor nem idegeneknek kell megmondani neked, hogy milyen a pelenka fétises fiúd és mire számíts tőle.

2017. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Előre vetítem mert ha erre kerül a sor jó lenne sejteni mire számítsak. randin aranyos volt, csak egyszer dugtunk még holnap megyünk moziba. mádja az édességet és a videojátékokat ennyit tok.
2017. dec. 18. 20:40
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
A pelenka fétise mivel jár együtt? csak pisire használja vagy a másikra is? összeköltözés esetén gondolom hogy a pelus csere, tisztábatevés a te feladatod lenne, ha infantilis akkor, lehet hogy néha gyerekmódjára kéne vele játszani, de hát ezt úgy is vele együtt kidolgozzátok hogy mit vár el és mit tudsz adni illetve vica versa
2017. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azt mondta nem szeret belekakálni. a másikkal annyira nincs bajom ha nincs szaga. nekem kéne tisztába tenni? olyan pedofilnak érezném magam. főleg ha gyerekként viselkedik. nem tudom infantilis e. ezt miből lehet megtudni? a pelenka az nem infantilizmus már magában? Amúgy mutatott képet ahol volt a szájában cumi és egy maci a kezében meg egy ilyen mintás rugdalozó.
2017. dec. 18. 20:54
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
akkor valószínű hajlamos az infantilizmusra(nem a pelus hanem a rugdalózó meg cumi miatt), de szerintem ne ítéld el az infantilizmus miatt, vagy mert esetleg gondviselő szerepben kéne lenned. ha tetszik úgy amúgy és eddig jól elvoltatok akkor majd később a kapcsolatotok során, úgyértem hetek vagy hónapok múlva próbáld ki még az is lehet hogy tetszeni fog neked a szerep.
2017. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ezt még mindig nem értem. a pelenka magában infantilizmus, nem? Egy ilyen szerep mit takar egészen pontosan? Néha nagyon gyerekes amúgy, de én azt imádom benne mert akkor sokat mosolyog és aranyossá teszi nagyon.
2017. dec. 18. 21:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

a pelenka tud infantilizmus része is lenni de sokan csak szeretik mert puha és kényelmes. vagy a tabu miléte miatt izgatja őket hordani. azért mondom hogy a cumi és a kezeslábas jobban valószínűsíti hogy nem csak pelenka kedvelő de "felnőtt baba" is ő.


mindenkinél más hogy hogy éli meg ezt a szerepet de úgy egy kvázi apai vagy babysitteri szerepszerűen képzeld el

2017. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok ki. Nem vesztesz vele semmit. Gondolom ő passziv.
2017. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem kezdenék ilyen pasival mert borzalmasan taszít az egész. De ahogy a te válaszaidból látszik igaziból nincs nagy problémád vele, pluszba srác is nagyob bejön neked. Próbálkozzatok, randizgassatok, és majd szépen összecsiszolódtok. Én szurkolok nektek! :D
2017. dec. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!